Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmes, kas dzīvo dzīvi vienā elpas vilcienā un mīl to, ko dara0

Foto: Unsplash

Dzīvot mirklim un dzīvot, pienākumu pakļautam, bieži vien ir ļoti atšķirīgas lietas. Kad jūs iemācaties dzīvot dzīvi vienā elpas vilcienā, tad pilnīgi nekas ne no pagātnes, ne tagadnes, ne nākotnes vairs nešķiet tāds, kas jūsu vienreizējo mirkli var sabojāt. Jo svarīgs ir tikai tas mirklis, kurā jūs esat šobrīd – ar ko esat kopā, ko mīlat un uz ko tiecaties.

Konkrētām zodiaka zīmēm šis talants ir dabas dots – vienkārši darīt visu to, kas liek justies labi, īpaši neuztraucoties un neprātojot par to, kā “vajadzētu”.

Noskaidrosim, kuri ir šie laimīgie!

Auns

Auns ir viena no spontānākajām un impulsīvākajiem zodiaka zīmēm. Auns nedzīvo pagātnē ar domu, lai kaut ko mainītu, un nedzīvos nākotnē, cerot, ka rītdiena būs labāka par šodienu. Auns dzīvo tieši tagad, mīlot katru sekundi, minūti un stundu. Nereti lēmumus Auns pieņem mirkļa iespaidā, pamatojoties uz tā brīža sajūtām. Viņš nedzīvo dienu aiz dienas, bet gan minūti aiz minūtes. Tieši tas padara viņus par tik interesantiem citu acīs, jo neviens nezina, kas notiks tālāk un ko no viņa gaidīt! Bet pats galvenais – viņi paši ar to ir pilnīgā mierā.

Lauva

Lauva ir neticami drosmīga un sīva zodiaka zīme. Lauvas zina, ka neskatoties ne uz ko citu, viņi dzīvo šim mirklim, jo tieši šajā brīdī atrodas viss tas, kas viņam patiesībā ir nepieciešams. Lauvas vienmēr zina labāk par citiem, ka apstākļi ir mainīgi, tāpēc izmanto brīdi, lai tās mainītu sev labvēlīgā virzienā. Lauva prot arī pielāgoties apstākļiem, dzīvot mirklim, kas viņu tobrīd dara laimīgu, rast šajā brīdī laimes sajūtu, ko meklē, kā rezultātā Lauvas gandrīz vienmēr savā dzīvē ir laimīgas.

Skorpions

Saistītie raksti

Dzīve ir haoss, un Skorpioni to labi zina. Tāpēc viņi pielāgojas konkrētajam brīdim tā, kā tas tobrīd ir vispiemērotāk. Pat tajos brīžos, kad Skorpions atļaujas būt vājš un nožēlot kaut ko no pagātnes vai raizēties par nākotni (kas Skorpioniem nemaz nav raksturīgi), patiesībā viņš nezaudē mundrumu, kontrolējot savu dzīvi. Skorpions nav tik spontāns kā citas zodiaka zīmes, taču viņus vislabāk raksturo spēja dažādās situācijās pieņemt vispareizākos lēmumus.

Strēlnieks

Strēlnieks nekad nav viens – viņam apkārt ir daudz cilvēku. Noteikumi un kārtība Strēlnieku dzen izmisumā, viņš tos gluži vienkārši necieš. Strēlnieks vēlas dzīvot savu dzīvi tieši tā, kā viņš to vēlas, bez citu iejaukšanās un pamācībām par to, kā “jādara ir pareizi”. Viņu tas neinteresē. Strēlnieki mēdz būt spontāni, impulsīvi, taču viņi dažādos apbrīnojamos veidos spēj pierādīt un iedvesmot, ka dzīvot mirklim ir aizraujoši!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv