Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmes, kam oktobris izrādīsies ļoti veiksmīgs mēnesis0

Foto: Pexels

Oktobris daudzām zodiaka zīmēm var izrādīties daudz veiksmīgāks mēnesis, nekā cerēts, taču 4 zodiaka zīmju pārstāvjiem tas gaidāms izcils: viņus lutinās veiksme, mīlestība un panākumi.

Skorpions

Visu oktobri zvaigznes sola Skorpioniem mazas un lielas dāvanas, un dažādus patīkamus pārsteigumus. Visu oktobri Skorpionam būs iespēja izbaudīt dzīvi, burtiski vērojot visu apkārt notiekošo kā caur košu, skaistu filtru. Oktobrī šīs zodiaka zīmes pārstāvjus gaida daudz skaistu, emocionāli piepildītu dienu. Harmonizēsies arī paša Skorpiona iekšējā pasaule – viņi kļūs draudzīgāki un labvēlīgāki, un viss tikai tāpēc, ka oktobris kļūs par viņu sirsnīgāko mēnesi. Daudziem Skorpioniem sakārtosies arī privātā dzīve un finanšu jautājumi.

Svari

Arī Svariem oktobris būs veiksmīgs mēnesis – viņiem veiksies itin visā. Vislaimīgākās dienas ir 13. un 14.oktobris – šajā laikā, šķiet, viņi var nedarīt neko, bet veiksme tik un tā viņus nepametīs. Šie cilvēki saņems arī ilgi gaidīto novērtējumu un atzinību. Dzīves kvalitāte uzlabosies.

Vērsis

Saistītie raksti

Veiksmīgākā diena – 20.oktobris, pati pēdējā dekādes diena. Tāpat kā pārējām šeit minētajām zodiaka zīmēm, arī Vērsim šis periods būs veiksmīgs. Daudzi noslēgs veiksmīgus darījumus darbā, un piepildīs tos mērķus, ko bija izvirzījuši senāk. Runa visticamāk būs par kādiem ievērojamiem darījumiem, kuru pamati likti jau agrāk. Tikpat iespējams, ka tiks nodibināts veiksmīgs, jauns uzņēmums, kurā Vērsis būs viens no partneriem. Tāpat pastāv iespēja pacelt latiņu privātajā dzīvē un piedzīvot jaunas iemīlēšanās sajūtas vai arī vientuļajiem Vēršiem – satikt savu otro pusīti.

Vēzis

Tāpat kā Vērši, arī Vēži ielēks “pēdējā vilciena vagonā” – arī viņiem veiksies dekādes beigās, it īpaši, 20.oktobrī. Vēžiem izdosies realizēt daudzas lietas, kas līdz šim likās ļoti sarežģītas, pat neiespējamas, negaidīti tās kļūs par ļoti reālām, turklāt ar minimālu piepūli. Tāpēc, ja vien tu esi Vēzis un aizvien par kaut ko sapņo, to plāno, bet baidies realizēt, šis ir īstais brīdis, kad tam ķerties klāt!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
15 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
7 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
4 stundas