Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmes, kam jau zvaigznēs ierakstīts sarežģīts dzīves ceļš0

Foto: Unspalsh

Katram no mums ir savs liktenis. Vienus dzīvē sagaida daudzi pārbaudījumi, kas, galu galā, viņus norūda, bet citi ir laimes luteklīši. Katrai zodiaka zīmei ar likteni ir savas liktenīgās attiecības. Astrologi ir sastādījuši to 4 zodiaka zīmju sarakstu, kam jau zvaigznēs ierakstīts sarežģīts dzīves ceļš.

Vēzis

Vēži ir ļoti uzmanīgi, bet arī lieli sapņotāji. Šīs rakstura īpašības viņiem traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem piemīt daudz un dažādu lielisku īpašību, taču pašiem vien zināmu iemeslu dēļ, viņi tās slēpj no apkārtējiem. Vēzim patīk paslēpties savā čaulā no visa un visiem. Un viņš to dara periodiski. Lai savu dzīvi piepildītu ar visām varavīksnes krāsām, viņam ir jāiznāk no savas čaulas. Vai Vēzis to dara? Gandrīz nekad.

Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nekad neizvēlas vieglāko un vienkāršāko ceļu. Vai viņi to dara apzināti? Grūti pateikt. Taču viņi pilnīgi noteikti ir pārliecināti, ka laime ir jānopelna un no debesīm tā nenokrīt. Skorpionu galvenā problēma ir tāda, ka viņi neprot noliekt galvu neviena cita priekšā un nekad. Viņi ir mērķtiecīgi, taču arī ārkārtīgi ietiepīgi, protams, ka tas viņiem nepalīdz. Viņi arī neprot pieņemt kompromisus, kas ļoti bieži viņiem bojā dzīvi.

Svari

Šīs zīmes pārstāvji ir ārkārtīgi atkarīgi no apkārtējo viedokļiem. Viņi ir gatavi teju vai uz visu, lai tikai izpelnītos citu cilvēku atzinību. Šie cilvēki tērē savu enerģiju, lai realizētu svešas idejas, bet savus ģeniālos projektus bieži vien noliek dziļākajā plauktā, jo…šaubās par tiem. Svariem ir daudz un dažādi kompleksi, kas traucē viņiem dzīvot pilnvērtīgi. Un tā dēļ viņi ļoti bieži cieš. Lai izlūgtos liktenim laimi, Svariem būtu jāklausās savā sirdsbalsī un jāaizmirst apkārtējo viedoklis.

Zivis

Zivis nemitīgi sapņo. Te viņi ir ļoti aktīvi un mērķtiecīgi, te krīt otrā galējībā – vēlas aizbēgt no visa un visiem. Reizēm viņus vērojot no malas šķiet, ka viņi paši uzskata – jo vairāk problēmu jārisina, jo labāk. Jo laimi jau tāpat neviens nedod, vai ne? Lai tiktu pie laimes patiesībā Zivīm ir jāiemācās sakārtot savu iekšējo pasauli un tikt galā ar savām nemitīgajām šaubām, turklāt – pārstāt sevī visās situācijās redzēt upuri. Tas patiešām atrisinās ļoti daudz ko.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 1 stunda
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu 1
1 stunda
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
3 stundas