Kokteilis
Dzīvo

4 zodiaka zīmes, kam ir auksta dvēsele0

Foto: Pexels

Nenoliedzami, ka katram no mums piemīt gan labās, gan sliktās rakstura īpašības. Taču diemžēl ir arī tādas īpašības un rīcība, kas gandrīz nekad nav attaisnojamas. Piemēram, emociju trūkums, egoisms un nespēja (patiesībā visbiežāk tā ir nevēlēšanās) iedziļināties citu cilvēku sajūtās un vēlmēs. Par šādiem cilvēkiem mēdz teikt, ka viņiem ir auksta un tukša dvēsele.

Astrologi apgalvo, ka tieši šo zodiaka zīmju pārstāvjiem šis milzīgais trūkums ir visraksturīgākais:

Mežāzis

Ne velti tieši šī zodiaka zīme ir šī saraksta augšgalā. Tas tāpēc, ka šie cilvēki patiesībā ir lieli aprēķinātāji un egoisti, kas dzenoties pēc sava mērķa, ceļā uz to nerēķinās ne ar vienu. Ja Mežāzim būs izdevīgi, viņš ļoti daudzas lietas spēs izdarīt arī sev mīļajiem cilvēkiem aiz muguras. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir imūni pret svešiem pārdzīvojumiem un dzīvo pēc principa “ņemt vairāk, atstāt mazāk”. Ja šī cilvēka rokās nonāk kaut pilīte varas, viņš to noteikti izmanto un bieži viens uzvedas kā īsts tirāns. Mežāzi nav iespējams iežēlināt ar bēdīgiem stāstiem un iemācīt viņam just līdzi.

Dvīņi

Šīs zīmes mainīgā daba Dvīņus padara par ļoti nepastāvīgiem cilvēkiem absolūti visās dzīves sfērās. Un tieši viņi ir tas gadījums, kad tavs labākais draugs tevi pamest nelaimē, neko nepaskaidrojot. Reizi par visām reizēm derētu atcerēties, ka draudzība ir Dvīņiem iespējama tikai uz laiku (nenosakāmu). Nepieciešams tikai sagaidīt situāciju, kad tev notiks kaut kas slikts, kā Dvīņi nodemonstrēs savu neatkarību un vienaldzību. Kāda palīdzība un līdzjūtība? Šie cilvēki nekad neriskēs ar savu “ādu”.

Jaunava

Jaunavas dažkārt ir ļoti atriebīgas un tad, kad viņi izstrādā atriebības plānu, viņi to dara ļoti aukstasinīgi, nešķirojot, kurš no šiem cilvēkiem ir draugs, bet kurš – svešais. Izjaukt kādu ģimeni, iedurt dunci mugurā draugam – Jaunavas to var izdarīt pat aci nepamirkšķinot.
Spēju just līdzi, iedziļināties citu cilvēku problēmās Jaunavas uzskata par vāju rakstura iezīmi. Savukārt, ja jūs mēģināsiet “ierādīt viņiem vietu”, stāstot, ka šāda attieksme pret sev mīļajiem cilvēkiem ir nepieņemama, arī jūs pats iekļūsiet melnajā sarakstā, turklāt Jaunava sāks pret jums izturēties vēl vienaldzīgāk nekā pirms tam. Apkārtējiem cilvēkiem šāda Jaunavas uzvedība bieži vien sagādā spēcīgas sāpes. Pat atzīšanās mīlestībā ir ļoti “liela atkāpe” no Jaunavas ierastā dzīvesstila un uzskatiem.

Skorpions

Tas, kuram nav palaimējies iekļūt Skorpiona zelta sarakstā, tam šis cilvēks bez īpašām ceremonijām parāda uz durvīm. Tie, kas Skorpionā izraisa naidu – šim cilvēkam labāk uzreiz pazust no valsts. Turklāt vissarežģītākais visā šajā ir tas, ka ārēji to nevar uzminēt, jo šīs zodiaka zīmes pārstāvji izcili kontrolē savas emocijas. Gandrīz visi Skorpioni ir tendēti uz psiholoģisku un reizēm arī fizisku vardarbību. Šie cilvēki citiem nepiedod pat visnenozīmīgākās kļūdas. Viņi analizē situāciju, meklē tādus iemeslus, kādu patiesībā nemaz nav, taču savā galvā “uzzīmē” sev vēlamo situāciju.
Sadzīvot kopā ar Skorpionu ir ārkārtīgi grūti. Nepietiek ar to, ka 90% gadījumu viņu vārdos nav ne grama patiesuma, viņi vēl jūs nemitīgi kritizē. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir izcils enerģijas vampīra piemērs, un šiem cilvēkiem dvēselē patiešām nav ne grama līdzcietības, iejūtības un emociju pret citiem cilvēkiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv