Vai jūs kādreiz kāds ir nosaucis par vecmodīgu vai konservatīvu tā dēļ, ka jūs ļoti mīlat tradīcijas un ierastu rutīnu? Cik laimīgi patiesībā jūs esat, ja jums ir iespēja darīt ierastas lietas? Ja jūs vēlaties zināt, kāpēc jūs uzskata par konservatīvu, ticiet, to nosaka ne tikai jūsu uzskati, bet arī zodiaka zīme, kurā jūs esat dzimis.

Un, tā, iesākumam: 12 astroloģiskās zodiaka zīmes iedala 3 kategorijās:

Kardinālās zīmes (Auns, Vēzis, Svari, Mežāzis): tie ir tie, kam patīk viss neierastais un nestandarta, tajā skaitā jaunas un neparastas tradīcijas.

Mainīgās zīmes (Dvīņi, Jaunava, Strēlnieks, Zivis): viņi zina, ka galu galā viss beidzas, tāpēc ir gatavi jebkurām izmaiņām un grafika pārmaiņām savā ikdienas režīmā.

Un, visbeidzot, fiksētās zīmes ir tie, kas ir par stabilitāti, tradīcijām un nemainīgām vērtībām!

1. Vērsis

Tā ir zodiaka zīme, kurai jebkura ģimenes tradīcija ir vissvētākais, kas var būt. Tāpēc šiem cilvēkiem tādi svētki kā Ziemassvētki, Lieldienas, Jāņi un, iespējams, pat Valentīna diena, ir ļoti, ļoti svarīgi. Vēršiem patīk būt visa procesa epicentrā, kā arī viņi mīl gatavoties šiem svētkiem. Viņi ir lielu prieku klāj galdu, gatavo pildītu vistu cepeškrāsnī un aicina radus un draugus ciemos pie sevis uz mājām. Vērsis uzskata, ka svētkiem ir jābūt mīļiem un siltiem, tieši tādiem, lai katru gadu tos gribētos gaidīt no jauna.

2. Ūdensvīrs

Neraugoties uz to, ka Ūdensvīrs pie labākās gribas pārkāpj jebkādus noteikumus un robežas, patiesībā viņi ļoti mīl tradīcijas. Viņiem patīk lielas un draudzīgas kompānijas. Viņi tajās jūtās labi. Ūdensvīrs ir uzticīgs idejai, ka svinēt var jebkurus svētkus, galvenais, lai būtu pareizie cilvēki. Reizēm tas var būt pat gājiens uz kino kopā ar ģimeni vai draugiem. Vai izbrauciens dabā – galvenais, lai visi ir kopā. Viņi izjūt milzu gandarījumu esot starp cilvēkiem, kas viņus saprot, atbalsta un ļauj būt un justies viņiem pašiem.

3. Lauva

Lauvai patīk tradīcijas, jo tajās ir iespēja pavadīt laiku kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem – radiem un draugiem. Šie cilvēki bieži dzīvo no svētkiem līdz svētkiem, tos gaidot, jo viņu izpratnē nav nekā labāka kā pavadīt jauku pēcpusdienu un vakaru tuvinieku lokā. Tāpat Lauvām gan radi, gan trauki ir ļoti svarīgi, tāpēc viņi rūpējas par to, lai šie cilvēki arī būtu gandarīti. Ja kādu iemeslu dēļ svētki tiek atcelti, Lauvas ir ļoti vīlušās.

4. Skorpions

Skorpioni mīl sabiedrību un savus radiniekus, viņam patīk tos vērot no malas un reizēm pat mazliet pasmieties par tiem. Protams, ar humoru. Skorpioniem patīk būt pašas ballītes epicentrā, burtiski ir sajūta, ka viņi “uzlādējas” no apkārtējo cilvēku enerģijas. Tāpēc svētki – jā, tie Skorpiona dzīvē spēlē ļoti lielu lomu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem