Kokteilis
Dzīvo

4 vienkārši veidi, kā no sava ķermeņa un prāta izdzīt negatīvo enerģiju0

Foto: Pixabay

Katra cilvēka dzīvē ir notikumi, kas ļoti ietekmē gan viņa fizisko, gan garīgo pašsajūtu: nelaimes, pārbaudījumi, tuva cilvēka zaudēšana vai sarežģījumi attiecībās – tas viss atstāj milzīgu ietekmi uz cilvēka pašsajūtu. Dažkārt mēs pieķeram sevi pie domas, ka no rītiem mostamies bez prieka, darbu darām bez iedvesmas un jūtamies vienkārši “iztukšoti”. Tas nozīmē to, ka jūsu fiziskajā un garīgajā ķermenī ir uzkrājusies negatīvā enerģija. Kā no tās tikt vaļā? Izrādās, ir ļoti efektīvi un vienkārši veidi, kā to var izdarīts ikviens no mums, turklāt tas ne tikai nav bīstami, bet ir pat ļoti, ļoti ieteicami arī mūsdienu racionālajā pasaulē.

1. Sit plaukstas!

Foto – Shutterstock

Katra cilvēka plaukstu centrā atrodas spēcīgas čakras. Dažkārt tās instinktīvi bloķējas vai aizveras, cenšoties pasargāt cilvēku no negatīvām enerģijām. Sitot plaukstas, jūs apzināti stimulējiet šīs čakras, atbrīvojot arī enerģijas apmaiņu. Vēl jo vairāk – saskaņā ar ķīniešu tradicionālo medicīnu un akupunktūras metodēm, cilvēka plaukstas ir kā visa ķermeņa centrālais sūklis (kā emocionāli, tā fiziski).  Plaukstu sišanas laikā tiek uzlādēti gan jūsu iekšējie orgāni, gan emocionālā pašsajūta. Ļoti ieteicams apvienot šī raksta otro un trešo punktu!

2. Dziedi

Zinātniski ir pierādīts, ka mūzika un dziedāšana ļoti spēcīgi ietekmē cilvēka smadzeņu darbīgu, vienlaikus uzlabojot arī fizisko veselību. Laikā, kad cilvēks dzied, aura sāk darboties “augstākos” toņos, bet tas aizbiedē dažāda veida emocionālus parazītus, kas citkārt iekļūst jūsu prātā un ķermenī. Nav nekādas nozīmes tam, cik talantīgs dziedātājs tu esi – dziedi viens pats, mājās, dušā, automašīnā – jebkur, tikai dziedi! Dziesmai ir daudz lielāks spēks nekā mēs nojaušam…

3. Dodies pastaigās uz pludmali

Foto: Pexels

Pastaigas pludmalē ir brīnišķīgs veids, kā uzlādēt savu enerģētiku. Vai tu zināji, ka jūras ūdens sāls ir visspēcīgākais negatīvās enerģijas attīrītājs? Lai arī ar kādu problēmu vai grūtībām tu nebūtu sastapies, lai arī kādas nebūtu tavas ciešanas (psiholoģiskas vai fiziskas), vienkārša pastaiga gar jūru uzlādēs tevi emocionāli. Ja laika apstākļi ir pieņemami un tava veselība atbilstošā līmenī, dodies šajās pastaigās basām kājām, lai jūras ūdens izskalo tavas pēdas – tas tevi uzlādēs burtiskā nozīmē un pēc šīm pastaigām tu jutīsies pilnīgi citādi.

4. Kusties!

Nodarbošanās ar fiziskajām aktivitātēm, kustīgs un aktīvs dzīvesveids, dejas atstāj izcili ietekmē gan fizisko, gan garīgo pašsajūtu. Veicot dažādas fiziskās kustības ķermenī izstrādājas vairāki hormoni un notiek dažādas ķīmiskas reakcijas, kas spēj izvadīt no ķermeņa toksīnus, kā arī palīdz tikt vaļā no negatīvās enerģijas. Vēl jo vairāk – aktivizējas meridiānas, kas sekmē brīvu enerģijas pārvietošanos ķermenī.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv