Kokteilis
Stilo

4 vērtīgas inovācijas, ko patērētāju ērtākai ikdienas dzīvei ieviesis “Huawei”0

Publicitātes foto

Turpinoties cīņai par inovāciju līdera titulu tehnoloģiju nozarē, viedtālruņu ražotājs Huawei savā 32 gadu pastāvēšanas laikā ir nepārtraukti centies sniegt patērētājiem labāko pieredzi, ieguldot pētniecībā un jaunu tehnoloģiju izstrādē. Izvirzot klientu vajadzības pirmajā vietā, Huawei radījis vairākas vērtīgas inovācijas, kas nu jau kļuvušas par standartiem tehnoloģiju nozarē.

1. Jaunas kvalitātes mobilā fotogrāfija

Huawei pastāvējis par to, ka tālrunim jānodrošina izcilas fotografēšanas iespējas, un tām jābūt pieejamām ikvienam. Pateicoties sadarbībai ar vēsturisko fotogrāfiju ražotāju Leica, 2016. gadā Huawei pasaulei prezentēja pirmo divkāršo kameru, kas tika izstrādāta, izmantojot unikālu tehnoloģiju – apvienojot informāciju no divām matricām, krāsainas un melnbaltas, tika radīta vēl iepriekš nesasniegta mobilo fotogrāfiju kvalitāte.
Arī jaunākais Huawei P30 Pro ir nu jau kļuvis par mobilās fotogrāfijas līderi, jo tālrunis aprīkots ar četrkāršu Leica kameru sistēmu un Super Zoom objektīvu, kas piedāvā lietotājiem 10x hibrīda tālummaiņu, lai redzētu iepriekš nepamanīto ar lielāku izšķirtspēju un bagātīgāku detalizāciju.

2. Baterija – ilgdzīvotāja

Huawei uzskata, ka pētniecībai un attīstībai jābūt orientētai uz tirgus panākumiem un klientu vajadzībām, lai nodrošinātu pilnīgu risinājumu klāstu. Plānošanas un izstrādes posmā viena no svarīgākajām tālruņa detaļām bija akumulators, jo īpaši – tā darbības laiks. Apmierinot patērētāju vajadzības, Huawei izstrādāja telefonus ar lielu akumulatora jaudu un ilgu kalpošanas laiku.
Kā vienu no ievērojamākajiem piemēriem var minēt Mate sērijas tālruņus – 2016. gadā Huawei Mate 9 apsteidza savus konkurentus, piedāvājot 4000 mAh bateriju, savukārt 2018. gadā Huawei Mate 20 Pro centās pārspēt savu priekšgājēju, piedāvājot tālruņus ar vēl ietilpīgāku 4200 mAh bateriju.

3. 5G interneta pieejamība visiem un visur

Saistītie raksti

Huawei cenšas veidot pilnībā savienotu un inteliģentu pasauli, kas ļautu cilvēkiem visā pasaulē gūt labumu no piedāvātajām tehnoloģijām. Tā, piemēram, Huawei pašlaik ir vienīgais nozares piegādātājs, kas nodrošina 5G sistēmas. 5G produktu un infrastruktūras izstrāde sākās jau pirms pieciem gadiem un nu Huawei pētniecības un attīstības centros visā pasaulē darbojas vairāk nekā 1000 darbinieku, kuru ikdienas darbs ir veltīts tehnoloģijai.

4. Jauna pieeja, lai palīdzētu patērētājiem

Huawei rūpējas par savu ierīču lietotājiem, piedāvājot ne tikai tūlītējus un ērtus remontdarbus savos servisa punktos, bet arī bojātu P30 sērijas viedtālruņu ekrānu un stikla korpusu nomaiņu gada laikā pēc to iegādes, kā arī patiesi augstas atlaides iepriekšējo Huawei modeļu lietotājiem. Bojāto ekrānu vai korpusu iespējams nomainīt vienu reizi gadā. Arī vecāku Huawei modeļu īpašnieku vajadzības ir ārkārtīgi svarīgas, tāpēc šiem lietotājiem ražotājs piedāvā viedtālruņa ekrāna maiņu ar ievērojamu atlaidi līdz pat 50%.

LA.lv