Veiksme vienmēr būs jūsu pusē, ja jūs paļausieties ne tikai uz saviem spēkiem, talantu un intuīciju, bet arī ņemsiet vērā vairākus ticējumus, kas savu efektivitāti ir pierādījuši jau gadu simtiem ilgi.

Un, tā, noskaidrosim, kas ir jāievēro pirms svarīgiem notikumiem, lai piesaistītu veiksmi?

1. Nedrīkst griezt matus un izmantot ūdeni

Foto: Fotolia

Pirms svarīgiem pasākumiem, kā, piemēram, dažādi konkursi, darba pārrunas vai eksāmeni, nevajadzētu iet vannā (vai dušā, baseinā) un griezt matus, nagus. Šādā veidā jūs “nomazgājat” vai “nogriežat” savu veiksmi. Bez tam, vīriešiem neiesaka arī skūties, bet sievietēm – ķemmēt matus.

2. Nostājieties uz labās kājas

Foto - Yolya Ilyasova/Shutterstock

Ja jūs vēlaties, lai jūsu veiksme būtu ne tikai pirms izšķirošā pasākuma, bet visas šīs dienas laikā, nepieciešams izkāpt no gultas ar labo kāju un uz tās mirkli pastāvēt. Taču, ja jūs no gultas izkāpsiet uzreiz ar abām kājām, diena tāpat būs veiksmīga.

3. Nestāstiet nevienam par saviem plāniem

Foto: Pexels

Pirms svarīgiem notikumiem nevajadzētu būt pārāk atklātam ar cilvēkiem, stāstot par gaidāmo. Pirmkārt, jūsu plānus kāds var noskaust. Bez tam citi cilvēki var izjaukt jūsu ieceres un izdarīt visu, lai tas nenotiktu.

4. Nejaušas satikšanās

Foto: Pexels

Dažkārt pats liktenis jums sūta zīmes par to, ka ir gaidāma veiksme. Tāpēc dažās situācijās nejaušas satikšanās, piemēram, veikalā vai uz ielas, patiesībā piesaista veiksmi. Tomēr taisnības labad jāteic, ka ir arī izņēmumi. Tā, piemēram, ja jūs jau agri no rīta satiekat cilvēku, kas jums nav simpātisks, bet visdrīzāk izraisa pretējas emocijas, šajā dienā veiksme no jums novērsīsies. Ja cilvēks, ar kuru jūs satikāties, jums izraisa patīkamas emocijas, tad veiksme jūs nepametīs visas dienas gaitā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem