Kokteilis
Dzīvo

4 temperamentīgas zodiaka zīmes, kam ir grūti kontrolēt savas dusmas0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Vismaz reizi dzīvē mēs esam dusmojušies tik ļoti, ka šķitis – dusmas mūs aprij un mēs nekontrolējam savas darbības. Taču šādas situācijas, kas prasa savu dusmu un emociju kontroli ir ikdienišķas. Taču daži cilvēki spēj saglabāt vēso saprātu daudz veiksmīgāk par citiem. Un ir arī tādi, kuriem jebkurš kaitinošs iemesls izraisa dusmas, kas kļūst teju vai nekontrolējamas.

1. Auns

Aunam ir vāja emocionālā kontrole pār sevi, tāpēc ieturiet distanci reizēs, kad Auns ir nokaitināts. Auns ir Uguns zīme, viņā vienmēr ir dzirkstele, kas atkarībā no situācijas var pārvērsties postošā ugunsgrēkā. Pat, ja situācija, kas izraisa Aunā dusmas nav tieši saistīta ar jums, atcerieties, ka viņa dusmas nāks par tā galvu, kas “trāpīsies pa rokai”.

2. Lauva

Lauvai ir “sprāgstošs” temperaments. Šajā zīmē ir ļoti daudz kaislību un emociju. Tiesa, viņi cenšas emocijas turēt “zem kontroles”, taču, ja jūs spersiet nepareizu soli, Lauva ar prieku jums nodemonstrēs, kā izskatās brīži, kad viņš ir sadusmots. Īpaši no pacietības lauvu izved situācijas, kad viņu ignorē vai apšauba viņa rīcību.

3. Skorpions

Cilvēkiem, kas reiz ir sastapušies ar Skorpionu viņa dusmu brīdī, parasti vienīgā vēlēšanās ir bijusi transformēties uz citu planētas vietu. Šī zodiaka zīme ir tik uzstājīga un ietiepīga, ka dusmās šis cilvēks kļūst burtiski neizturams. Turklāt Skorpions ir arī cietsirdīgs: ne noteikti fiziski, bet emocionālo aizvainojumu ziņā noteikti. Un vēl šī zodiaka zīme ir noslēpumaina, tāpēc jūs pat nesapratīsiet, ka viņu kaut kas ir aizvainojis. Viņu var salīdzināt ar tuvojošos negaisu: debesis lēnām satumst, ir skaidrs, ka drīz zibeņos un tam sekos pērkons.

4. Mežāzis

Dažkārt varētu likties, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji vienmēr ir ar kaut ko neapmierināti, taču patiesībā iemesls ir cits – viņiem vienkārši nav, par ko priecāties. Reizēs, kad Mežāzis tiešām dusmojās, tas ir ne tikai redzams ārēji, bet ir arī ļoti nepatīkami. Viņi var kliegt, kamēr paliek sarkani, vai “piekasīties” sīkumiem un jebkādā veidā izraisīt konfliktu, un pēc tam sekos milzīgs skandāls, pēc kura viņi beidzot norimsies.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
8 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
35 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
3 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Latgales mežos izvērš divas sēņotāju glābšanas operācijas
1 stunda