Kokteilis
Mīli

4 skarbas patiesības, kas jāzina sievietei, ja viņa izvēlas tikties ar precētu vīrieti0

Foto – Fotolia

Iemīlēties jau aizņemtā vīrietī, pilnīgi noteikti nav tas, ko sievietei vajadzētu vēlēties. Diemžēl realitātē dažreiz notiek citādāk un sievietes iemīlas aizņemtos vīriešos.

Ko tu darītu situācijā, ja uzzinātu, ka tavs lieliskais vīrietis patiesībā ir aizņemts vīrietis vai vēl sliktāk – jau precējies? Visbiežāk šādā situācijā, sievietes sāk domāt par kopīgu nākotni un cenšas sevi pārliecināt, ka esi labākā izvēle šim vīrietim.

Tiekoties un uzsākot attiecības ar aizņemtu vīrieti, patiesībā sievietei būtu jāizprot dažas svarīgas lietas. Pirms tiec iemesta mīlas trijstūrī, noskaidro 4 lietas, kas tev jāzina par iemīlēšanos aizņemtā vīrietī.

1.Dažkārt cilvēki melo, lai iegūtu to, ko vēlas

Neatkarīgi no tā, cik patiess varētu šķist tavs precētais mīļākais, esi uzmanīga un pārbaudi visu, ko viņš tev stāsta. Neizskaud šo neglīto faktu, ka, iespējams, tu esi tikai mīļākā un viņš vēlas tikai nelielu izpriecu ar tevi (kas visbiežāk tieši tā arī ir), taču nopietnu plānu viņam attiecību uz tevi nav.

2.Uzzini pēc iespējas vairāk par viņa bērnību

Izprotot viņa bērnību, tu sapratīsi savu lomu šajā situācijā. Iespējams, viņš tev stāsta daudz un jūs pavadāt kopā daudzas stundas, cenšoties analizēt viņa attiecības. Tev pat varētu šķist, ka zini par viņu visu… Līdz uzdod jautājumu par viņa bērnību un attiecībām ar vecākiem. Iespējams, ka tieši kāda bērnības trauma ir iemesls, kāpēc viņš nespēj būt līdz galam laimīgs vienās attiecībās un meklē sievieti izpriecām.

3.Visi trīs iesaistītie ir sāpināti un pelnījuši izjust līdzjūtību

Nonākot šādā situācijā ir jāsaprot kāda būtiska lieta – katra no iesaistītajām pusēm ir sāpināta un ir jābūt loģiskiem, pieņemot gala lēmumu. Tev ir jābūt pietiekoši gudrai, lai saprastu, kā rīkoties – aiziet un palīdzēt vīrietim saprast, ka viņam pēdējais laiks parūpēties par savu jau esošo ģimeni, vai palikt kopā ar vīrieti, lai sāktu veidot jaunu ģimeni (protams, ja vien tas vispār ir iespējams…).

4.Tu vari izpostīt viņa laulību

Tu vari domāt, ka pēc tam, kad viņš atgriežas mājās pie savas sievas, viņš par tevi pilnībā aizmirsīs. Jā, tā patiešām varētu būt, bet ja viņš par tevi izrāda interesi arī pēc savu attiecību izjukšanas, tad zini, ka viņam pret tevi bija un ir nopietni nodomi. Būtībā, kad tu iesaisties divu cilvēku attiecībās, vari būt droša, ka tu viņu jau tā sarežģītās attiecības sarežģīsi vēl vairāk.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
14 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
5 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
9 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
6 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
3 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
3 stundas