Kokteilis
Dzīvo

4 skaisti sieviešu vārdi, kas savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi0

Foto: Unsplash

Jau sen ir pierādīts, ka cilvēka dzīvi ļoti lielā mērā ietekmē arī viņa vārds. Katram cilvēka vārdam ir gan nozīme, gan enerģētika, gan spējas. Bieži vien kādam ir daudz sarežģītāks un smagāks liktenis kā citam, un, iespējams, tas ir tieši vārda dēļ, ko cilvēks “nēsā” visu savu dzīvi.

Ezotēriķi atklājuši, kuri populāri un skaisti sieviešu vārdi savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi, neļaujot iekļūt lielās nelaimēs un piesaistot veiksmi visās viņu gaitās!

Aleksandra

Šis vārds ir atvasināts no vīriešu vārda “Aleksandrs” un skaidrojumā nozīmē “vīrišķīga” – “cilvēku aizsargātāja”. Šis vārds ir ne tikai skanīgs, bet arī vieš cerības. Ja meiteni nosauc šādā vārdā, tas bērnam piešķirs lielu aizsardzību un palīdzēs dzīvē virzīties pa pareizo ceļu.

Viktorija

Saistītie raksti

Šim vārdam piemīt kā jauda, tā spēcīga enerģētika. Atšķirībā no daudziem citiem sieviešu vārdiem, šī vārda izcelsme ir arī diezgan skaidri zināma. Šim vārdam ir latīniskas saknes, kas nozīmē “uzvara” vai “uzvarētāja”. Viktorijas patiešām visu savu dzīvi var iziet “sausām kājām” no jebkuras situācijas. Viņas ir ļoti ietiepīgas un mērķtiecīgas, un, ja vien nospraudušas sev kādu mērķi, tad pavisam noteikti to iekaros. Šīs sievietes ir ļoti aktīvas, enerģiskas un vizuāli pamanāmas.

Elēna un Helēna

Sievietes, kuras sauc šādā vārdā ir asprātīgas, sirsnīgas, mēdz skaļi un sirsnīgi smieties. Viņas ir uzticamas, vienlaikus ļoti vienkāršas, ļoti pieķeras saviem tuviniekiem un nekad saviem tuvākajiem cilvēkiem nespēj nodarīt pāri. Tiek uzskatīts, ka šo vārdu saknes meklējamas Senajā Grieķijā. Sievietes, kurām ir šāds vārds, bieži ieņem vadošus amatus un prot atrast izeju no vissarežģītākajām situācijām. Abi šie vārdi savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
3 vienkārši veidi, kā mājokli padarīt par savas labsajūtas un uzlādes “staciju”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
15 idejas, kurp doties un ko apskatīt festivālā “Staro Rīga”
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: mūziķis Goran Gora izzina Nāves salu, bet “Instrumenti” iepazīstas ar Ziemassvētku kauju vietām
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Krievijas dezinformācijas apskats: Somiju mēģina “pievienot” Krievijai 1
45 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
FOTO, VIDEO. Saeimas deputāti sastrīdas par ārkārtas sēdes pārtraukšanu
35 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Zaļo krāsu tur nemeklējiet
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
VIDEO. Ķīpsalā sāks būvēt Pīlēna projektēto multifunkcionālo ēku kompleksu olas formā
3 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
FOTO: “Vefiņš” netiek galā ar Bambergas aizsardzības bastioniem
1 stunda