Kokteilis
Dzīvo

4 skaisti sieviešu vārdi, kas savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi0

Foto: Unsplash

Jau sen ir pierādīts, ka cilvēka dzīvi ļoti lielā mērā ietekmē arī viņa vārds. Katram cilvēka vārdam ir gan nozīme, gan enerģētika, gan spējas. Bieži vien kādam ir daudz sarežģītāks un smagāks liktenis kā citam, un, iespējams, tas ir tieši vārda dēļ, ko cilvēks “nēsā” visu savu dzīvi.

Ezotēriķi atklājuši, kuri populāri un skaisti sieviešu vārdi savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi, neļaujot iekļūt lielās nelaimēs un piesaistot veiksmi visās viņu gaitās!

Aleksandra

Šis vārds ir atvasināts no vīriešu vārda “Aleksandrs” un skaidrojumā nozīmē “vīrišķīga” – “cilvēku aizsargātāja”. Šis vārds ir ne tikai skanīgs, bet arī vieš cerības. Ja meiteni nosauc šādā vārdā, tas bērnam piešķirs lielu aizsardzību un palīdzēs dzīvē virzīties pa pareizo ceļu.

Viktorija

Saistītie raksti

Šim vārdam piemīt kā jauda, tā spēcīga enerģētika. Atšķirībā no daudziem citiem sieviešu vārdiem, šī vārda izcelsme ir arī diezgan skaidri zināma. Šim vārdam ir latīniskas saknes, kas nozīmē “uzvara” vai “uzvarētāja”. Viktorijas patiešām visu savu dzīvi var iziet “sausām kājām” no jebkuras situācijas. Viņas ir ļoti ietiepīgas un mērķtiecīgas, un, ja vien nospraudušas sev kādu mērķi, tad pavisam noteikti to iekaros. Šīs sievietes ir ļoti aktīvas, enerģiskas un vizuāli pamanāmas.

Elēna un Helēna

Sievietes, kuras sauc šādā vārdā ir asprātīgas, sirsnīgas, mēdz skaļi un sirsnīgi smieties. Viņas ir uzticamas, vienlaikus ļoti vienkāršas, ļoti pieķeras saviem tuviniekiem un nekad saviem tuvākajiem cilvēkiem nespēj nodarīt pāri. Tiek uzskatīts, ka šo vārdu saknes meklējamas Senajā Grieķijā. Sievietes, kurām ir šāds vārds, bieži ieņem vadošus amatus un prot atrast izeju no vissarežģītākajām situācijām. Abi šie vārdi savas īpašnieces aizsargā visu viņu dzīvi.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone ir pārliecināta: “Pēc paražām piektdienā nevar sākt neko jaunu”
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: vācietis Jorans uzraksta sirsnīgu dziesmu par savu suni, kurš “ir letiņš”
10 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta plānu rezidentiem algu palielināt par 20%, bet pārējiem mediķiem – par 10%
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
Spēļu prakses iegūšanai Balceru nosūta uz AHL
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
NEPLP varētu sodīt “All Media Baltics”
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
4 stundas