Daudzi uzskata, ka draudzība starp vīrieti un sievieti ir mīts. Tā sacīt, kāda tur draudzība, ja tie ir pretējie dzimumi? Un tomēr, tā eksistē. Patiesas, draudzīgas attiecības bez seksuāliem zemtekstiem. Kuros gadījumos tas ir iespējams?

1. Viņiem jau ir bijušas romantiskas attiecības

Dažkārt pāra šķiršanās nav sliktākais, kas var notikt. Gadās, ka divi cilvēki, kas izšķiras kļūst par labākajiem draugiem. Un tādi viņi ir joprojām – bez mazākās seksuālās intereses, tikai draudzīgs atbalsts un sapratne.

2. Viņu draudzība ir “ģimeniska”

Piemēram, ja draugs ir brāļa bērnības draugs vai vīra labākais draugs, šādos gadījumos parasti morālie principi ir augsti, kas pilnībā izslēdz varbūtību par seksuālu iekāri.

3. Katram no viņiem ir otrā pusīte

Dažkārt cilvēki draudzējas un viņu attiecības ir balstītas uz citām vērtībām, nekā kaisle un iekāre. Tā tas var notikt, ja labākie draugi ir cilvēki, kurus vieno kaut kas kopīgs, bet katram no viņiem ir savas otrās pusītes. Šādos gadījumos draudzīgo attiecību pamatā ir emocionālas vērtības.

4. Viņi ir pazīstami ļoti sen

Iespējams, šis pāris ir kādreiz saticies, domādams, ka izveidosies kas vairāk par draudzību, taču tas nav noticis. Šādiem cilvēkiem ir ļoti lielas iespējas kļūt par labiem draugiem un šādas attiecības saglabāt visa mūža garumā. Protams, nekur nav teikts, ka kādos konkrētos apstākļos simpātijas tomēr vienam pret otru atdzimst, taču tas notiek reti – visbiežāk šie cilvēki ir pazīstami ārkārtīgi sen, ir iepazinuši viens otru dažādos savas dzīves posmos, kā rezultātā viņu draudzība ir pārāk svarīga, lai ar to riskētu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem