Kokteilis
Mīli

4 sieviešu vārdi, kam neveicas mīlestībā0

Foto: pixabay

Vārds ir ļoti cieši saistīts ar cilvēka likteni. Nav pārsteidzoši, ka dažu vārdu īpašniecēm ir grūti satikt savu otro pusīti un uzbūvēt stipras attiecības.

Vārds netiek ielikts tāpat vien. Tas spēj ietekmēt cilvēka likteni un pat mainīt to. Kad neveiksmes kāda cilvēka dzīvē sāk piemeklēt pārāk bieži, daudzi cilvēki aizdomājas par savu vārdu. Daudzi ir saņēmuši drosmi un nomainījuši vārdu, pēc kā viņu dzīve esot nokārtojusies. Iespējams, tas ir tiesa. Zināms, ka arī veiksme attiecībās un mīlestībā ir atkarīga no vārda. Dažas sievietes biežāk sūdzas par to, ka viņām nekādi neizdodas satikt savu otro pusīti. Eksperti skaidro, kāpēc ir daži vārdi, kuru liktenī ierakstīts, ka tie savām īpašniecēm sagādās problēmas mīlas frontē visu viņu mūžu. Uzzināsies, kuri ir šie vārdi.

1. Diāna – skaista, bet bez partnera

Foto: pixabay

Neskatoties uz to, ka šis ir ļoti skanīgs un populārs vārds, aptaujas rāda, ka šī vārda īpašnieces reti personīgajā dzīvē ir laimīgas. Bieži vien jau sievietēm ir pāri pusmūžam, bet viņas vēl aizvien nav satikušas savu īsto cilvēku. Kā likums, viņu pirmā mīlestība paliek bez atbildes, bet neveiksmīgā pirmā pieredze salauž meitenes sirdi. Pieaugot Diānas parasti ir satriecoši skaistas sievietes un nebūt nesūdzas par vīriešu uzmanības trūkumu, tomēr izskatīgā āriene nepalīdz viņām satikt vienīgo un īsto cilvēku. Ja Diānai ir paveicies satikt šādu cilvēku, tad viņu savienība būs ilgstoša un mīlestība – abpusēja.

2. Aleksandra – pārāk vīrišķīga

Foto: pixabay

Tāpat kā citi “vīriešu” vārdi, arī Aleksandrai bieži piemīt tādas īpašības, kas ir raksturīgas vīriešiem. Dažkārt tieši tas vīriešus arī biedē. Attiecībās Aleksandrām patīk “sacensties” ar partneri, kas ir pa spēkam tuvu ne katram vīrietim. Protams, viņu iekšējais spēks un enerģija dažkārt ieinteresē vīriešus, bet tas notiek tiešām reti. Taču ja Aleksandra iemīlas patiesi, tad viņas drošajās rokās vīrietis bieži vien kļūst sieviešķīgs un maigs.

3. Tamāra – sarežģīta laulības dzīve

Foto: pixabay

Šī vārda īpašniecēm bieži nākas samierināties ar partnera sānsoļiem. Viņas to, protams, pārdzīvo ļoti smagi. Dažkārt tas Tamāru var novest līdz depresijai un nervu sabrukumam. Dažreiz sievietēm ar šādu vārdu ir neciešama dzīve ar partneri, kā rezultātā savienība cieš neveiksmi. Ja nu tomēr viņām paveiksies, tad visdrīzāk viņas nodibinās jaunu ģimeni, bet arī otrā pieredze var izrādīties nelabvēlīga. Ja Tamāra vīrietim būs piesaistīta pārlieku emocionāli, tad viņas mīļotajam dzīve kopā ar viņu nebūs viegla. Šādam pārim vienmēr būs daudz skandālu, pārmetumu, greizsirdības, kas, protams, agri vai vēlu novedīs pie šķiršanās.

4. Elvīra – valdonīga, ar smagu raksturu

Foto: pixabay

Sievietēm ar šādu vārdu ir smags raksturs. Pirmais, kas no tā cietīs, protams, būs partneris. Ja Elvīrai ir paveicies un viņa ir nodibinājusi ģimeni, tad te arī sāksies visinteresantākais. Sākotnēji viņa būs pakļāvīga, mīļotais vīrietis būs aprūpēts un cienīts. Taču šī harmonija nevaldīs ilgi. Jau pavisam drīz viņa parādīs savu patieso raksturu. Ne katrs vīrietis būs gatavs dzīvot ar šādu sievieti, un visbiežāk attiecības beidzas ar fiasko.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv