Kokteilis
Mīli

4 populārākie iemesli, kāpēc sievietes pamet savus partnerus0

Foto: Shutterstock

Pastāv uzskats, ka tieši vīrieši attiecībās ir tie, kam ir grūti uzņemties saistības, turklāt viņus visbiežāk biedē doma par nopietnām ilgtermiņa attiecībām ar sievieti. Neskatoties uz to, jāatzīst, ka nereti arī sievietes ir tās, kas pamet savus vīriešus. Pierādīts, ka patiesībā tieši sievietes ir tās, kas šķiršanās prasību iesniedz teju divas reizes biežāk nekā vīrieši.

Sievietes parasti attiecībās izvirza augstus standartus. Turklāt, ja šie standarti netiek ievēroti, viņas jūtas nenovērtētas un attiecības pārtrauc. Sievietes arī parasti ir tās, kas attiecībās iegulda krietni vairāk, bet tieši šī iemesla dēļ viņas visbiežāk arī nolemj pamest savus partnerus.

Pierādīts arī, ka sievietes parasti ir tās, kas šķiršanās sāpes pieņem un tiek tām pāri krietni ātrāk nekā vīrieši, kamēr vīrieši izjūt dziļu zaudējumu un pārdzīvojumu. Galu galā, ir tik daudz un dažādu iemeslu, kāpēc sievietes nolemj pamest savus vīriešus.

Esam apkopojuši 4 biežākos iemeslus, kāpēc sievietes pamet savus vīriešus:

1. Viņa nejūtas novērtēta

Foto: Shutterstock

Neviena sieviete nevēlas, lai viņas vīrietis attiecības uztvertu pašsaprotami. Turklāt katra sieviete attiecībās vēlas būt cienīta un novērtēta. Ja tā nenotiek, viņa sāk uzskatīt šīs attiecības par mokošām un nomācošām. Vēl jo vairāk, ja sieviete attiecībās jutīsies nenovērtēta, viņa neredzēs iemeslu, kāpēc vispār vīrietim ir nepieciešama.

2. Viņai ir sajūta, ka tu nespēj rast kompromisus

Attiecības ne vienmēr ir vieglas, taču, to pamatā ir spēja komunicēt un rast kompromisus. Taču, ja vīrietis nepārtraukti pastāv tikai par saviem uzskatiem un taisnību, vēl jo vairāk, nespēj pieņemt neko jaunu un atšķirīgu, sievieti nenoliedzami pārņems sajūta, ka viņš patiesībā nemaz  nav gatavs attiecībām.

3. Viņa nesaņem atbalstu

Foto: Shutterstock

Neskatoties uz to, ka mūsdienās pastāv liela dzimumu vienlīdzība, sievietes joprojām attiecībās no saviem partneriem sagaida īpašu atbalstu un iedrošinājumu. Ikviens no mums ir pelnījis atbalstu, apskāvienu vai draudzīgu plecu brīžos, kad mums tas ir nepieciešams.  Galu galā, ja sieviete attiecībās to nesaņem, vīrietim nevajadzētu būt īpaši pārsteigtam par to, ka viņa izdomā meklēt atbalstu un rūpes pie kāda cita.

4. Viņa ir krāpusi

Dažkārt sievietes ir gatavas sabotēt savas attiecības, jo piekrāpušas savus partnerus. Turklāt vīriešiem nevajadzētu būt tik naiviem, cerot, ka ar viņiem tas nekad nenotiks. Neuzticība mūsdienās ir kļuvusi bieži sastopama, turklāt tā izjauc neskaitāmas laimīgas un mīlošas attiecības. Tāpēc vīriešiem ir jāspēj parūpēties par savām mīļotajām sievietēm, lai viņas justos patiešām novērtētas, īpašas un mīlētas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 33 minūtes
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu
51 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
3 stundas