Ja tev patīk spilgtas krāsas apģērbs, tad pienākot pavasarim, izvēlies dzelteno. Modes dizaineri sola, ka dzeltenais, it īpaši spilgtos toņos, būs pavasara un vasaras iecienītākais trends daudzu zīmolu apģērbos.

1. Vadošie modes dizaineri dzelteno jau atklājuši!

Daudzi pasaulē populāri modes zīmoli jau savās vasaras kolekcijās iekļāvuši dzeltenos toņus, tādi kā Gucci, Calvin Klein, Tom Ford, Marc Jacobs, Valentino, Jean Paul Gaultier un citi. Jāatzīst, uz modes mēles šie toņi izskatās patiešām fascinējoši! Tāpēc nešaubies ne mirkli – šī krāsa triumfēs līdz ar pirmajiem siltajiem saules stariem!

Publicitātes foto
Publicitātes foto

2. Šī krāsa spēj uzlabot garastāvokli

Dažkārt, pienākot pavasarim, klāt arī nogurums un slikts garastāvoklis. Psiholoģiskie testi jau vairākkārt pierādījuši, ka apģērba krāsas izvēle nosaka arī valkātāja noskaņojumu, tāpēc klasisko melno tik bieži nemaz neiesaka valkāt. Pretējs efekts ir dzeltenajam – piekrīti, ka uzvelkot apģērbu spilgti dzeltenā krāsā, tā vien gribas pasmaidīt!

Publicitātes foto
Publicitātes foto

3. Viegli kombinējama ar citiem krāsu toņiem

Vienalga, vai tas būtu kaislīgi sarkanais, ultravioletais, klasiski melnais vai izsmalcināti baltais – šīs sezonas trendīgais dzeltenais sader ar katru no tām. Galvenais – nepārspīlēt un kombinēt krāsas viena stila apģērbā, turklāt ne vairāk kā četras.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

4. Iederīgs jebkurā situācijā, turklāt to izvēlas arī slavenības

Ja tev šķiet, ka dzeltenas krāsas apģērbs ir iederīgs vienīgi, lai dotos uz “sarkanā paklāja”, tad steidzam tevi iepriecināt: tā nav! Spilgts piemērs – nesena ASV pirmās lēdijas Melānijas Trampas vizīte uz bērnu medicīnas centru, kurp viņa devās tērpusies aktuālajā dzeltenas krāsas svīterī, ko bija papildinājusi ar tāda paša toņa mēteli. Izsmalcināti un eleganti!

Foto: AFP (LETA)
Foto: AFP (LETA)