Kokteilis
Mīli

4 pierādījumi: kaislīga mīlēšanās var palīdzēt atjaunot attiecības0

Foto: Shutterstock

Sekss vienlaikus spēj būt aizraujošs, emocionāls, kaislīgs un reizēm pat jautrs. Bet vai tu zināji, ka kaislīgs sekss spēj būt arī kas vairāk nekā tikai fizisko vajadzību apmierināšana un emocionāla un jautra būšana kopā?

Varētu šķist manipulatīvi – izmantot mīlēšanos, lai atjaunotu un uzlabotu attiecības ar partneri. Bet tas ir visnotaļ muļķīgs priekšstats. Ja jūti, ka starp tevi un mīļoto radušās domstarpības vai esat attālinājušies, kaislīgs sekss patiešām var uzlabot situāciju.

Lūk, 4 iemesli, kāpēc:

1. Sekss veicina savstarpēju intimitāti. Sekss ar mīļoto nenoliedzami ir ļoti intīms un emocionāls mirklis. Un patiesā emocionālā saikne starp partneriem veidojas tieši seksa laikā. Turklāt šī saikne ir tā, ko nav iespējams radīt nevienā citā dzīves aspektā.

2. Orgasma laikā ķermenī izdalās laimes hormoni. Tā nav nekāda raķešu zinātne, un bioloģijā tas sen jau ir pierādīts. Mirklī, kad partneri seksa laikā sasniedz kulmināciju, ķermenī izdalās hormoni, kas liek justies labāk un padara tevi laimīgāku. Turklāt, ja intīmā mirkļa laikā baudu gūstat jūs abi, ir vairāk kā skaidrs, ka sekss veicinās patīkamās sajūtas, kas organismā var uzturēties līdz pat 48 stundām.

3. Sekss var būt jautrs un piesātināts. Un tu nedrīksti to noliegt, jo tā ir lieliska iespēja partneriem radīt patīkamas vibrācijas un enerģiju ļoti dabiskā veidā. Ja tu konstatē, ka tavās attiecībās ir par daudz negatīvisma un spriedzes, tad sekss palīdzēs no tā visa atbrīvoties un ļaus izjust arī pozitīvas emocijas.

4. Kaislīgs sekss vairo gandarījuma sajūtu attiecībās. Ir pierādīs, ka mīlēšanās vairo kopēju gandarījuma sajūtu. Nevienam nav pārsteigums, ka katram no mums ir savas seksuālās vajadzības. Turklāt, kad jūsu starpā ir lieliska seksuālā ķīmija, jūs izjutīsiet patiesu baudu, ko sniegs mīlēšanās process. Ja jutīsiet patiesu gandarījumu seksā, jūs būsiet arī apmierināti viens ar otru. Un tas stiprinās ne vien seksuālo dzīvi, bet arī veicinās lieliskas attiecības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv