Kokteilis
Mīli

4 pazīmes tam, ka jūsu attiecībās kaut kas nav kārtībā0

Foto: pexels

Ģimenes dzīve ne vienmēr ir pasaka. Dažkārt tas ir liels pārbaudījums jūsu nerviem (un arī jūsu partnerim!). Vēl ļaunāk, kad attiecības kaut kur “iestrēgst” un ir grūti no tā atrast izeju. Kādas pazīmes liecina par to, ka jūsu attiecībās kaut kas kārtībā?

1. Savu brīvo laiku jūs pavadat atsevišķi

Agrāk viss bija citādi. Jūs kopā izklaidējāties un daudz laika pavadījāt kopā. Šodien jums ir daudz interesantāk doties uz kino kopā ar savām draudzenēm, bet vīram – uz bāru kopā ar draugiem. Nav nekā traģiska, ja jūs laiku pa laikam tā darat, taču ja šāda situācija ir dominējoša, tas ir pirmais trauksmes zvans.

2. Jūs vairs nestrīdaties

Citiem vārdiem runājot, pat periodiski konflikti jūsu rutīnu nespēj izjaukt un “izsist” jūs no līdzsvara. Un patiesībā tā ir pagalam nelāga zīme. Nav nekā laba tajā, ka jūs neapmainaties viedokļiem un caur strīdiem nemeklējat izeju. Visdrīzāk jūs jau esat nonākuši stadijā, kad strīdu nav, jo “ir vienalga”.

3. Jūs viens otru vairs nepārsteidzat

Viņš vairs negrib darīt neko, lai izpelnītos jūsu smaidu, kā arī jūs pati – to nemaz no viņa vairs negaidāt. Tas nedrīkst būt! Ja šāda situācija turpinās, jūs gluži vienkārši viens pret otru zaudēsiet interesi.

4. Jūs viņu seksuāli neiekārojat

Šis ir ļoti nopietns signāls, ka attiecībās kaut kas nav kārtībā. Fiziskā tuvība un vēlme pēc tās liecina par to, ka jūs mīlat viens otru un esat “radīti” viens otram. Ja jums ir zudusi jebkāda interese par seksu, tā ir droša pazīme tam, ka ar steigu ir jāmeklē risinājums šai ieilgušajai attiecību problēmai, lai jūsu savienību glābtu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv