Ja tavs partneris bieži runā par lietām, bet reti tās pilda, ir vērts aizdomāties. Īstas jūtas vīrietim liek rīkoties – viņš cenšas atvieglot tavu dzīvi, padarīt to skaistāku, izmantojot viņam pieejamos resursus (laiks, finanses, izklaides). Bet, ja tavs pielūdzējs pazūd tiklīdz tavā dzīvē ir kādas grūtības – atvadies no viņa jau laicīgi, jo tas norāda, ka viņam, attiecībā uz tevi, nav nopietnu nolūku.

Šīs 4 pazīmes nekļūdīgi ļaus saprast, ka vīrietis tevī ir iemīlējies un viņš vēlas ar tevi veidot nopietnas attiecības.

1. Viņš tev zvana

Komandējumi, saspringts darba grafiks vai pārrunas, brauciens pie vecākiem uz laukiem vai saaukstēšanās – neviens no šiem iemesliem nav šķērslis vīrietim, kas ir iemīlējies: viņš noteikti atradīs laiku, lai piezvanītu tev un aprunātos. Tam ir divi vērā ņemami iemesli: viņš vēlas uzzināt, kāda ir bijusi tava diena un izdzirdēt tavu balsi.

2. Viņš ir gatavs gaidīt

Vīrietim, kuras no tevis ir vajadzīgs tikai sekss, pie jekbura tava atteikuma vai kādiem blakus apstākļiem, viņš “atklās” sevi un nozudīs miglā. Tu ieraudzīsi neiecietīgu, egoistisku, patmīlīgu vīrieti, kurš patiesībā bija domājis tikai par sevi. Iemīlējies vīrietis savukārt būs pat gatavs gaidīt tevi ilgāku laiku – no komandējuma vai pat mēnešiem ilgām mācībām. Jebkurā gadījumā viņš nevēlēsies tevi zaudēt tikai tāpēc vien, ka šobrīd tu nevari viņam būt blakus.

3. Viņš vēlas tevi pasargāt

Viņš grib tevi sargāt no jebkā: vai tā ir slikta pārdevēja veikalā, agresīvs, klaiņojošs suns vai dators, kurš tevi “neklausa” – viss, kas potenciāli var sabojāt tavu ikdienu un dzīvi, viņam liksies nepieļaujams, ka tas var notikt ar tevi un viņš veltīs visas savas pūles, lai to novērstu un palīdzētu tev.

4. Viņš tevi vienmēr aizstāv

Mīlošs vīrietis nekad nebaidīsies aizstāvēt tevi, piemēram, konfliktsituācijās pat ar saviem draugiem vai ģimenes locekļiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem