Ja tu mīli savu partneri, bet konstatē, ka viss, ko viņš no tevis vēlas ir tikai sekss, tad tas patiešām var emocionāli ievainot. Konstatēt, ka tu interesē partneri tikai sava ķermeņa dēļ, ir šausmīgi. Protams, spēcīga emocionālā saikne un uzticamas attiecības veidojas, ja ir regulāra un baudpilna intīmā dzīve. Taču, ja sekss ir vienīgais, kas saista jūs attiecībās, jāatzīst, ka šīm attiecībām nebūs ilgas nākotnes.

Neskatoties uz to, ir daži veidi, kā iespējams noskaidrot, vai partneris ir kopā ar tevi tāpēc, ka patiešām tevi mīl, vai tāpēc, ka vēlas gūt fizisku baudu. Ja tu konstatē kādu no šīm pazīmēm, iespējams, ir īstais laiks pārdomāt attiecības un sākt domāt par sevi:

1. Viņu neinteresē tavs garastāvoklis vai pašsajūta

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Pat tad, kad tu nevēlies nodarboties ar seksu, tev tas ir jādara, jo partneris uzstāj. Kas var būt vēl briesmīgāks attiecībās, kā fakts, ka mīļotais cilvēks pilnībā ignorē to, ka tu nevēlies mīlēties, ka, iespējams, slikti jūties, taču viņš tevi piespiež to darīt. Viņam ir svarīgi apmierināt tikai savas vēlmes. Turklāt, viņš apzinās, ka tu viņu neiekāro, vai vienkārši nevēlies nodarboties ar seksu, bet viņam ir svarīgi apmierināt savas seksuālās tieksmes. Ja tu pamani, ka šādi gadījumi starp jums notiek regulāri un partneri patiešām neinteresē tavs noskaņojums, visticamāk viņš tevi patiešām nemīl.

2. Viņš daudz domā par iepriekšējām attiecībām

Viņa pagātnē ir bijušas kādas attiecības, kas viņu ir ļoti sāpinājušas vai atstājušas uz viņu spēcīgu iespaidu. Tā rezultātā viņš šobrīd klīst no vienas partneres pie nākošās, mainot tās gluži vai kā zeķes. Turklāt viņš katru no viņām izmanto seksuālas baudas gūšanai. Šādi vīrieši piekopj īstermiņa attiecības, viņi nav lojāli un visticamāk nekad arī nebūs uzticami. Šādi vīrieši māk skaisti runāt un aplidot sievietes.

3. Ja viņš ar tevi runā, tad tikai nerātni

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Viņi var runāt nerātni, rakstīt seksuālas un kaislīgas īsziņas, flirtēt vai arī nerunāt vispār. Jūsu starpā nav nopietnu un konstruktīvu sarunu, visticamāk, jūs arī ļoti maz zināt kaut ko viens par otru. Ejot gulēt, tā vietā, lai apjautātos, kā pagājusi tava diena, viņš pajautās, kādu apakšveļu tu esi uzvilkusi un kādas ir tavas šā brīža erotiskās fantāzijas. Šādu cilvēku izpratnē partneris ir tikai seksa rotaļlieta, ar kuru kopā izbaudīt filmu cienīgus brīžus. Atceries, ka attiecības ir kaut kas daudz nozīmīgāks, kā tikai divi, kaili ķermeņi un kaisle.

4. Viņi vienmēr vēlas palikt divatā

Katru reizi, kad pavadāt laiku kopā, jums jābūt tikai divatā. Tam jābūt istabā, gultā vai jebkur citur, kur varat būt tikai divi jūs, lai jums būtu ērti. Protams, attiecību sākumā un rozā briļļu iespaidā tas ir tikai loģiski, ka vēlēsieties izbaudīt viens otru pēc iespējas biežāk. Taču ir arī citi veidi, kā vienam otru iepazīt un labi pavadīt laiku kopā.