Ir grūti izskaidrot, kāpēc vieni cilvēki mūs piesaista vairāk kā citi. Kad runa ir par pāriem, eksistē vairākas pazīmes tam, ka starp jums ir neticami spēcīga seksuālā ķīmija. Kas par to liecina?

1. Jūs izjūtat spēcīgu fizisku vēlmi

Ja tu izjūti nemitīgi spēcīgu vēlmi pret viens pret otru, seksā varat gaidīt īstus piedzīvojumus. Ja jums ir sajūta, ka šī fiziskā vēlme ir tik spēcīga, ka to pat ir grūti kontrolēt, tas nepārprotami liecina par to, ka būsiet ideāli partneri intīmajās attiecībās.

2. Jūs visu laiku gribat pieskarties

Kad jūs turaties viens pie otra rokas, jūs nemitīgi izjūtat vēlmi noglāstīt otru vai pieskarties otra ķermenim. Ja jebkurs iemesls šķiet labs, lai pieskartos otra ķermenim un paturētu partnera plaukstu savā rokā ilgāk, tā ir nepārprotama pazīme, ka jūs vēlaties “izbaudīt” šī cilvēka ķermeni.

3. Jūs tverat viens otra skatienus

Nav nekā patīkamāka kā notvert otra skatienu un just dejojam taureņus vēderā. Kad jūs vizuāli ķerat viens otra skatienus, jūs ļaujat otram noprast, cik ļoti viņu vēlaties, neatkarīgi no tā, kur atrodaties – telpā vai metro, tās ir seksuālas pazīmes, kas norāda uz nepārprotamu jūsu jūtu ķīmiju.

4. Jūs esat kā “iestrēguši” viens otra apziņā

Iedomājieties, ka jūs tik ļoti velk vienu pie otra, ka tikai viena doma partnerī liek jūsu sirdij pukstēt straujāk. Kad jūs patiešām otrs cilvēks piesaista, jūs par viņu nespējat nedomāt. Jūs sapņojat par to, lai būtu ar viņu kopā, jūs fantazējat dažādas situācijas, kurās abi esat kopā un plānojat, kā notiks jūsu pirmā intīmā tuvība.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem