Kokteilis
Stilo

4 pavasara trendi, kas vienmēr izskatās dārgi0

Foto: .shoeperwoman

Pavasarī virskārtas apģērbs vairs nav jāvelk daudzās kārtās un ikvienai no mums gribas sapucēties. Ieklausīsimies stilistu viltībiņās un dažos trikos, ko viņi izmanto savā darbā, lai katru dienu izskatītos “uz simts”!

4 lietas, kas vienmēr izskatās dārgi un izsmalcināti:

1. Trencis

Trencis no laba auduma – ļoti aktuāls trends šajā pavasarī. Varbūt tu jau esi pamanījusi, ka sievietes, kas tādus valkā, vienmēr izskatās apģērbušās dārgi. Tomēr ne vienmēr tā ir, kvalitatīvs trencis ir nopērkams arī par pieejamu cenu vai to var uzšūt. Aktuāli šajā pavasarī – audumi ar printu un trenči no plastikas (arī spīdīga) auduma.

2. Kostīms

Ņemot vērā faktu, ka kostīmos parasti dodas uz lietiškām tikšanām, bet vīriešiem uzvalks ir visklasiskākais apģērbs dažādos pasākumos, šādu pašu lomu spēlē arī sieviešu kostīms – svārki un žakete. Ja jums nav ideju, kā apģērbties eleganti, kas izskatīties arī dārgi, augumam labi pieguloša žakete un zīmuļsvārki, garumā ap ceļa vidu, būs pareizā izvēle. Šajā sezonā aktuāli kombinēt kostīmus no dažādām krāsām, piemēram, melni svārki un zila žakete.

3. Midi garuma kleitas

Tieši kleitas garums nosaka kleitas atbilstību jēdzienam “elegants”. Rudenī un pavasarī šāda veida kleitas ļoti stilīgi izskatās komplektā ar zābakiem līdz celim, bet iestājoties siltākam laikam – ar izsmalcinātām laiviņām.

4. Tonal dressing

Apģērba izvēle vienā krāsu gammā ir īsta māksla un ne visiem tas ir pa spēkam. Tomēr, ja reiz šo triku apgūsiet, iemācīsieties radīt fantastiskus apģērbu kompektus vienā tonī, kas vienmēr izskatās dārgi un izsmalcināti. Piemēram, tā varētu būt “bītlene” bēšā krāsā, tādas pašas krāsas zīmuļsvārki un tādas pašas krāsas laiviņas. Krāsas kombinēt vari arī ar virskārtas apģērbu – mēteli, jaku vai žaketi.

LA.lv