Kad runa ir par rīta cilvēku vai “cīruli”, tad visiem ir skaidrs, ka šie cilvēki savā dabiskajā ritmā mostas agri no rīta un dienu sāk ļoti laicīgi.  Taču starp mums ir tā saucamās “pūces”, kuriem agrs rīts ir īstenas mocības, turklāt, jo agrāk pamosties, jo nīgrāks kļūsti.

Tām sievietes, kas ir simtprocentīgas “pūces” ir jāsaskaras arī ar tādām problēmām kā aizpampušas, sarkanas acis, “nogulēta” seja un izpūruši mati.

Lai tiktu galā ar šīm nepilnībām, viss kas ir jāizdara, jāizmanto pareizie produkti un jūs manīsiet, cik īsā laika periodā spēsiet sevi sakopt tā, lai izskatītos lieliski, par spīti agrajam rītam.

1.Kā novērst sarkano acu problēmu

Publicitātes foto
Uzacis Publicitātes foto

Ja tu zini, ka ik rītu mosties ar apsārtušām acīm, ir pienācis īstais laiks, lai sāktu izmantot acu sārtumu mazinošus acu pilienus. Neatkarīgi no tā, kādu grimu tu no rīta uzklāj, ja acis ir sarkanas, tad tu gluži vienkārši izskatīsies nogurusi.

2.Palīdzi asinsritei sākt “strādāt”

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Ja no rītiem tu mosties ar pietūkušu seju, bāla un tava āda izskatās neveselīga, ir būtiski “iedarbināt” asinsriti. Labs veids, kā to izdarīt – pirms kosmētikas uzklāšanas veikt sejas masāžu. Dari to ar pirkstiem vai izmantojot plaukstas lieluma pusdārgakmeni – kristālu. Masāža atjaunos asinscirkulāciju un mazinās nogurušo izskatu. Tik vien kā 5 minūtes ilga masāža tavu izskatu var pārvērst līdz nepazīšanai.

3. Liec uzsvaru uz acu kosmētiku

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Kad esi nogurusi, tad ne tikai acis ir apsārtušas, bet arī acu plakstiņi. Acu līnijas akcentēšana, izmantojot acu zīmuli ir labs veids, kā nomaskēt noguruša izskata acu plakstiņus, jo gluži vienkārši šis efekts acis vizuāli padara lielākas. Galvenais, ko atceries – neizmanto melnu acu zīmuli, bet brūnu, pelēcīgu vai bēšu toni  – tas palīdzēs akcentēt acs līniju, kā arī acīm piešķirs vizuāli lielāku apjomu.

4.Uzkrāso lūpas

Foto: unsplash
Foto: unsplash

Viens no vissenākajiem trikiem, kā nomaskēt nogurumu, ir uzkrāsot spilgtu lūpu krāsu. Sievietes bieži uztraucās par to, ka jau pēc dažām stundām lūpu krāsa ir “apēsta” un uz lūpām palikušas vairs tikai līnijas. Labākais veids, kā no tā izvairīties, ir turot somiņā arī lūpu spīdumu. Pēc tam, kad esi uzklājusi lūpu krāsu, pa virsu uzliec lūpu spīdumu. Tas izskatīsies labi un palīdzēs krāsai noturēties ilgāk.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem