Intervijā kādam sieviešu žurnālam TV šova “Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Džūlija Vanga padalījusies pieredzē, kā kļūt veiksmīgam un justies labi ar to, kas tev ir.

1. Kā pievilināt vīriešus?

Es nepievilinu vīriešus. Es par to vispār nedomāju. Jo vairāk tu uztraucies, kā tu izskatīsies citu acīs – patiksi viņiem vai nē, jo vaierāk no sevis atgrūdīsi cilvēkus.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

2. Kāpēc ir daudz nelaimīgu attiecību?

Mūsdienās daudzu sieviešu problēma ir neizlēmība un bailes palikt vienai. Vairums sieviešu dzīvo pēc principa: “atrast kādu – vienalga kādu”. Tādas sievietes visbiežāk “noķer” pirmo pagadījušos vīrieti un viņām nekādu lomu nespēlē tas, ka viņš, iespējams, dzer, neciena viņu, krāpj, vai varbūt pat iekausta.

3. Kā kļūt laimīgiem?

Sievietēm ir jāiemācās būt pašpietiekamām! Daudzu cilvēku problēma, kā vīriešu, tā sieviešu, ir tajā, ka viņi kopš dzimšanas dzīvo pēc dažādiem vispārpieņemtiem stereotipiem: apprecēties, dzemdēt bērnus utt. Un neviens nedomā par sevi kā par vienu veselu, kam ir gan savi sapņi, gan savas vēlēšanās.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

4. Kā iegūt pāriecību par sevi?

Ir jāpieņem savs iekšējais un ārējais “es”. Gluži vienkārši sevi ir jāiemīl. Cilvēki baidās būt koši, pamanāmi, vairums bīstas no apkārtējo viedokļa un nosodījuma. Cilvēki baidās būt viņi paši! Un tas ir skumji…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem