Kokteilis
Stilo

4 padomi, kā ar manikīra palīdzību piesaistīt veiksmi, mīlestību un bagātību0

Foto: Pexels

Izrādās, ka pat no manikīra un nagu lakas toņa ir atkarīga mūsu nākotne. Spriežot pēc Fen šui zinībām, ar piemērota manikīra palīdzību iespējams gan piesaistīt veiksmi, gan mīlestību, gan slavu, gan finansiālo veiksmi.

Tātad, kas tieši ir jādara?

1. Svarīgas ir emocijas

Taisīt manikīru un lakot nagus sliktā noskaņojumā ir ļoti slikta pazīme. Lai manikīrs nodrošinātu vēlamo rezultātu (mīlestību, slavu, bagātību vai jebko, ko tu vēlies), procedūras laikā tev ir jābūt pozitīvā noskaņojumā. Šis ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem, lai viss izdotos!

2. Pareiza nagu forma

Aizmirsti par asiem un gariem nagiem – tie nenes ne veiksmi, ne mīlestību. Tie “skrāpēs” pozitīvo enerģētiku un aizbiedēs veiksmi tālu jo tālu. Vēlamā nagu forma – īsi, akurāti nagi, noapaļoti vai nedaudz kvadrātveidīgā formā.

3. Jāizvēlas piemērots nagu lakas tonis

Publicitātes foto/pixabay.com

Protams, ka katrai sievietei tā gadās katru reizi – nezini, kādu nagu lakas toni izvēlēties. Izrādās, tas jau patiesībā sen ir izlemts. Galvenais tikai šo informāciju tagad ņemt vērā! Kas tev jādara? Jānosaka sava stihija, un izdarīt to ir vienkārši: nosauc sava dzimšanas gada pēdējo ciparu – tas arī norādīs tev vajadzīgo toni.

0 vai 1stihija “metāls”. Piemērotie toņi: sudraba, balts, zelta un medus krāsa. Tāpat atbilstošs ir dekors, kas simbolizē metālu – piemēram, monēta utt.
2 vai 3stihija “ūdens”. Nav pārsteidzoši, ka piemēroti ir visi zilganie toņi. Tāpat pieļaujama ir baltā, perlamutra un hameleona krāsas. Ja tu izvēlies dekoru uz nagiem, tad ieteicamie simboli ir gliemežvāks, jūras viļņi utt.
4 vai 5stihija “koks”. Atbilstoši visi toņi, kas sastopami dabā no zaļā līdz brūnajiem toņiem. Pieļaujamas arī melnās, baltās un zelta nokrāsas. Dekoriem derēs augu un dzīvnieku valsts elementi – puķītes, zariņi, taureņi.
6 vai 7stihija “uguns”. Izvēlies visus sarkanos toņus: no bāli rozā vai oranžam līdz piesātināta sarkanvīna krāsai. Ornamenti – liesma, svece utt.
8 vai 9stihija “zeme”. Piemēroti visi pasteļtoņi, bēšā un miesaskrāsa. Ornamentos derēs dažādas ģeometriskas figūras, piemēram, punktiņi, līnijas, apļi.

4. Jāizvēlas pirksts

Foto: Pexels

Lai piesauktu veiksmes spēkus, svarīgi ir izcelt vienu pirkstu kādā atšķirīgā krāsā vai ar kādu dekoru. Taču pats galvenais ir izvēlēties pareizo pirkstu!
Labā roka: īkšķus ir atbildīgs par veiksmi un uzvarām, veiksmīgiem darījumiem; laulības gredzena pirksts – par mīlestību; mazais pirkstiņš – par harmoniju; rādītājpirksts – par līdera spējām.
Savukārt uz kreisās rokas var izcelt tikai vienu pirkstu – vidējo – tas atbildīgs par seksuālajām vēlmēm un kaisli.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv