Kokteilis
Stilo

4 noslēpumi, kas ļaus tev acumirklī izskatīties jaunākai0

Foto: Shutterstock

Jāteic, ka katrai sievietei pašai ir savs noslēpums, kā efektīvi uzlabot savu pašsajūtu un arī izskatu. Taču skaistumkopšanas speciālisti iesaka universālas receptes, kas acumirklī tavu izskatu padarīs par dažiem gadiem jaunāku.

1. Nomierinoši acu pilieni vai krāsaina acu tuša

Nekas tik ļoti nenodod tevi kā nogurums acu skatienā! Ja tev ir bijusi gara darbadiena vai grūta nakts, tad acu baltumi kļūst dzeltenīgi un apsārtuši. Lai atsvaidzinātu acu skatienu, vari izmantot aptiekās nopērkamos acu pilienus bez receptēm – tie lieliski palīdz atgūt acu ābola baltumu. Tomēr, ja aptieka tev nepavisam nav pa ceļam, izmanto krāsainu acu tušu! Atceries, ka melna tuša acu skatienu padara “dziļāku”, bet arī nogurušāku. Vislabāk skatienu “atsvaidzinās” zila vai violetas krāsas acu tuša.

2. Sakoptas uzacis

Grima meistari uzsver: pareiza uzacu forma ir spējīga atsvaidzināt tavu seju vismaz par 10 gadiem. Palūdz speciālistu, lai viņš rada tavai sejai piemērotu uzacu formu un tu nekad vairs “nenošausi” garām! Ja tev ir bijusi negulēta nakts, zem uzacs uz augšējā plakstiņa vari novilkt plānu līniju ar konsīleri un to iztušēt. Konsīlerim jābūt gaišam!

3. Izmanto kosmētikas bāzi

Atceries, ka zem tonālā līdzekļa ļoti ieteicams izmantot speciālo kosmētikas bāzi – tā sašaurina poras, izlīdzina ādu un ļauj kosmētiku uzklāt vienmērīgāk. Tas rada burtiski vai “fotošopa” efektu un momentā izlīdzina tavu sejas ādu.

4. Staro no iekšpuses!

Pilsētas vidē tava sejas āda zaudē mitrumu un līdz ar to arī svaigumu izskatā. Radīt ilūziju, ka tev ir mitrināta, skaista sejas āda palīdzēs bronzeris uz vaigu kauliem. Tāpat arī jau pieminētā kosmētikas bāze izlīdzinās sejas ādu un neļaus tonālajam krēmam sakrāties grumbiņās. Taču atceries, ka nekas sejas ādu nepadara skaistāku kā pietiekošs ūdens patēriņš uzturā!

LA.lv