Ikvienam vīrietim ir ļoti svarīgi sievietes acīs izskatīties seksuāli pieredzējušam. Bet kas notiek tajās situācijās, kad vīrietis uzzina, ka viņa partnere šajā jomā ir daudz pieredzējušāka par viņu pašu? Kā viņš izturēsies? Būs lepns vai gluži otrādi – šī apziņa viņam radīs kompleksus?

1. Vīrietis iegūs nedrošību par sevi

Pilnīgi iespējams, ka šāda sievietes atzīšanās vīrietī izraisīs šausmas. Vienīgais, ko sieviete šādā veidā var sasniegt – radīt savam vīrietim kompleksus un nedrošību par sevi. Patiesībā šāda atzīšanaš līdz tam saticīgu un mīlošu pāri var iedzīt dziļā attiecību krīzē.

2. Nevienu vīrieti tas neiedvesmo

Sabiedrībā valda uzskats: ja vīrietis seksā ir pieredzējis, tas ir normāli, bet, ja zinoša ir sieviete, tas, nav pārāk labi un vispār, ir retums. Un, būsim godīgi, kurš vīrietis justos lepns par to, ka viņa mīļotajai sievietei pirms tam ir bijis vairāk partneru, nekā viņam pašam? Dažiem vīriešiem šāds fakts līdzinās fobijai, kas tiešā veidā ietekmēs arī viņa seksuālo potenci. Lielākoties tas notiek tāpēc, ka vīrietis izjūt greizsirdību pret viņas bijušajiem mīļākajiem. Citiem vārdiem runājot, sievietes seksuālo pieredzi vīrietis uztver kā draudus jūsu attiecībām. Jo viņš taču ir tēviņš! Viņš jūs iekaro! Un te, negaidīti izrādās, ka salīdzinājumā ar jums, viņš ir neprasmīgs puišelis… Un viss, kas sievietei no viņa ir vajadzīgs, ir “instruments”, jo viņa pati ļoti labi zina, kā sasniegt orgasmu, kā likt kustēties un kā būt noderīgam. Nevienu vīrieti tas neiedvesmo!

3. Sievietes vērtība vīrieša acīs “nokritīsies”

Vēl kāds nepatīkams fakts: vīrieši, kas ir informēti par to, ka viņiem ir attiecības ar pieredzējušu sievieti agri vai vēlu sev uzdod jautājumu par to, cik tad to partneru jums ir bijis? Un atkal jau – sabiedrībā valdošais uzskats joprojām ir dzīvs – ja vīrietim ir bijušas daudzas partneres, tas viņa vērtību gluži vai “paaugstina”, bet, kad runa ir par daiļo dzimumu – viss ir gluži pretēji. Turklāt vairums vīriešu sievieti, kurai bijuši daudzi seksuālie partneri, neuzlūko pārāk labvēlīgi.

4. Viņš ir tikai viens no ķēdes posmiem?

Vīrietim arī var šķist, ka viņš ir tikai “viens no ķēdes posmiem”, ja reiz sievietei jau ir bijis tik daudz partneru. Tāpēc vienīgais, kas sievietei ir jādara, ir jācenšās savam mīļotajam vīrietim likt justies neaizstājamam. Bet ko darīt sievietei, ja vīrietis seksā dara kaut ko, kas viņu neapmierina un viņa pavisam noteikti zina (un pat prot!), kā būtu jādara, lai viss būtu lieliski? Protams, ka par šīm lietām var un pat vajag runāt, bet nekādā gadījumā nevajadzētu akcentēt to, ka jūsu seksuālā pieredze ir lielāka kā viņam. Tā nebūs pareizā izeja. Principā gudrs vīrietis pret seksā pieredzējušu sievieti izturēsies kā pret dāvanu. Jo prasme sagādāt baudu no partneres puses nav nekāds nieks! Savukārt gudra sieviete nekad neuzsvērs, ka viss, ko viņa zina, ir “apgūts” neskaitāmās seksuālajās attiecībās – jūsu mīļotajam vīrietim tas nav jāzina!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem