Palūkosimies, kādas frizūras un matu sakārtojumi būs trendīgi šajā vasarā.

Frizūras ir veids, kā veiksmīgi var mainīt stilu kopumā. Gari mati, kas nedaudz ielokoti ļaus jums izskatīsies mazliet romantiski, bet matu sakārtojums ar pīnēm un bizēm ļaus izskatīties lietišķi un sievišķīgi.

1. Frizūra “palma”

80.to gadu modernais matu sakārtojums, ko mīļi mēdza saukt par “palmiņu” ir atgriezies modē. Šajā vasarā stilisti iesaka to nevis kā atceramies – klasiski saņemtus matus ar gumiju pakauša aizmugurē, bet pīnes un bizes. Šāda frizūra būs lieliski piemērota arī ļoti karstām vasaras dienām.

2. Lokas

2018.gadā modē ir dabiskums. Un, ja vien jums no dabas ir lokaini mati, nevajadzētu tos speciāli taisnot vai kā citādi ķīmiski veidot, lai tie kļūtu taisni. Stilisti iesaka izmantot speciālus gēlus un putas, kas jūsu lokas uzlabos un liks izskatīties gan dabiski, gan stilīgi.

Saturday night #partyhair 🥂 #scissortrix #scissortrixhairdesign

A post shared by Scissortrix (@scissortrix_hairdesign) on

3. Bizes ir modē!

Matu sakārtojums hipiju stilā tāpat būs aktuāls 2018.gada vasarā. Izmēģiniet dažādus matu sakārtojumus ar pīnēm un bizām: tie visi šovasar būs ļoti aktuāli.

#hairdesign @vahdetyuksell 💇🏻‍♀️ #hairtrend #tresshair @fame.kuafor

A post shared by Vahdet (@vahdetyuksell) on

4. Zirgaste

Šāds klasisks un mums visām zināms matu sakārtojums derēs jebkurai, turklāt tas ir ļoti ērts arī karstā laikā. Šī matu sakārtojumu unikalitāte slēpjas tajā, ka tāda frizūra ir piemērota visām situācijām: sportiskām aktivitātēm, darbam un arī ballītei. Pacentieties šo klasisko matu sakārtojumu izrotāt ar aksesuāriem: ziediem, lentām un spilgtas krāsas lakatiņiem. Ļaujiet vaļu fantāzijai!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem