Mīti par seksu ir tikpat sena tēma kā tēmas par seksu. Taču daži maldinoši uzskati līdz pat mūsdienās var nopietni ietekmēt divu cilvēku attiecības, dažkārt pat tik ļoti, ka pāris pieņem lēmumu šķirties. Noskaidrosim, kādi ir galvenie noteikumi, kas jāievēro savstarpējās attiecībās, lai intīmās attiecības sagādātu labpatiku abiem partneriem un kas par to ir jāzina.

1. Vīrietis, kas krāpj sievieti, viņu nemīl

Šāds uzskats ir ļoti populārs, piekritīsiet? Bet patiesībā ir svarīgi izprast vīrieša dabu. Viņiem ģenētiski ir dota vajadzība apmierināt kāri pēc iekarošanas un jaunu virsotņu sasniegšanas, un ja jūsu attiecībās ir kaut kas sašķobījies vai iestājusies rutīna, daudzi vīrieši to izmanto, apliecinot sevi – viņš var un viņu kāda grib! Taču tajā pat laikā viņa aizraušanās ārpusē visbiežāk patiešām ir aizraušanās. Bet sieva, ģimene un mājas – tas ir viņa cietoksnis. Un bieži vien, lai cik tas dīvaini nebūtu, vīrieši, kam šādā veidā ir “paslīdējusi” kāja, patiešām ļoti mīl savas sievas. Šajā situācijā ir svarīgi izrunāties un saprast šī notikuma iemeslus, mēģināt ne tikai skaļi paust savu viedokli, bet arī dzirdēt pretējo pusi. It īpaši tāpēc, lai nekas tāds vairāk neatkārtotos.

2. Sievietes nevēlas mīlēties tik bieži kā vīrieši

Vēl viens popoulārs mīts, kas neatbilst patiesībai! Patiesībā sievietes vēlas seksu ne retāk kā vīrieši, gluži vienkārši, lai viņas gūtu baudu, viņām ir nepieciešami mazliet citi apstākļi un vairāk laika, tāpēc viņas ne vienmēr to realizē. Sievietei, atšķirībā no vīrieša, svarīga ir priekšspēle, atmosfēra un nesteidzīgs laiks. Un ja vīrietis sūdzās, ka sieva pārāk reti grib mīlēties, pamēģiniet kādreiz viņai palīdzēt mājas darbos – jūs būsiet pārsteigts, kādu rezultātu tas sniedz!

3. Sievietēm nepatīk ātrs sekss

Jāteic, ka regulāri un pastāvīgi – patiešām nē. Bet tomēr ir reizes, kad šāds sekss ir tieši tas, ko sieviete vēlās. It īpaši, kad ir liela vēlēšanās, bet maz laika. Vai arī nepiemērotas telpas. Un vēl – ātrs un ekstremāls sekss ir lielisks veids, kā atsvaidzināt attiecības un aizbiedēt rutīnu. Reti kura sieviete no šādas iespējas atteiksies.

4. Pāri nenodarbojas ar pašapmierināšanos

Kāpēc, ja reiz ir partneris? Patiesībā gan vīrieši, gan sievietes, kam ir pastāvīgas attiecības, dara to daudz biežāk, nekā mums varētu šķist. Tas ir labs veids, kā iepazīt savu ķermeni, noņemt spriedzi, kā arī gūt baudu tajos brīžos, kad partnera nav blakus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem