Kokteilis
Mīli

4 mīti par mīlēšanos, kam aizvien tic sievietes0

Foto: Pixabay

Arī mūsdienās joprojām ir daudz mītu par seksu, kam tic sievietes. Turklāt daži no tiem rodas bezmaz uz līdzenas vietas un tiem patiesībā nav ne mazākā izskaidrojuma, kāpēc tas vispār radies. Tiksim skaidrībā, kādiem mītiem par seksu visbiežāk tic sievietes!

1. Vīrieši grib mīlēties biežāk nekā sievietes

Patiesībā vīrieši gluži vienkārši ir mazāk emocionāli, kas “nebojā” viņu noskaņojumu, lai ļautos fiziskai tuvībai. Tāpat arī hormoni viņu organismu nenomoka tik ļoti kā sievietes – viņiem nav ne menstruāciju, ne PMS sindroma. Vīrieši ir mazāk emocionāli arī seksa laikā, viņiem svarīgāks ir pats process, bet sievietei – priekšspēle, atmosfēra, vārdi. Tāpēc vīriešiem tam ļauties ir vienkāršāk. Taču tas nebūt nenozīmē, ka viņi par to domā biežāk par sievietēm.

2. Viņi vienmēr ir gatavi seksam

Ja runa ir par gados jaunu vīrieti, tad, jā, tā ir taisnība. Taču vīrietis nav vibrators, kuru var tā vienkārši ieslēgt un iegūt no viņa baudu. Arī vīrietim ir vēlmes, pārdzīvojumi un emocijas, kas ietekmē viņa vēlmi mīlēties.

3. Laimīgiem pāriem vienmēr ir labs sekss

Tas drīzāk izklausās pēc sapņa. Ja jums kāds stāsta, ka katru nakti viņiem ir pasakains sekss ilgu gadu garumā, par to atliek tikai pasmaidīt. Jebkurās divu cilvēku attiecībās ir kāpumi un kritumi – tas ir normāli. Dzīve ir viss, kas ar to saistīts – darbs, pienākumi, bērnu dzimšana, pārdzīvojumi – tas negatīvi ietekmē cilvēku libido. Tāpēc apgalvojums “vienmēr” ir gluži vienkārši neiederīgs.

4. Ja seksu “plāno”, tad attiecības ir nonākušas bezizejā

Zināma daļa taisnības šajā apgalvojumā ir, jo visbiežāk tieši spontāna mīlēšanā sagādā vislielāko baudu. Taču arī ieplānota tuvība var būt burvīga – to var gaidīt, tai var gatavoties, arī tas ir mazliet noslēpumaini un pievilcīgi.

LA.lv