Kokteilis
Stilo

4 maskas izteiksmīgām skropstām: labākās receptes, ko pagatavot mājās0

Foto: Pexels

Sievietes, kas nevar lepoties ar garām un biezām skropstām izmanto dažādas kuplinošas, pagarinošas acu tušas, mākslīgās skropstas un skropstu pieaudzēšanu. Taču pamēģināsim iztikt bez tik ļoti radikālām metodēm.

Šīs ir dažas skropstu maskas, ka labvēlīgi ietekmē skropstu augšanu un veselību, turklāt jūs tās varat pagatavot pašas un izmantot mājas apstākļos.

1. Ēteriskās eļļas maska

Šis ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā nostiprināt skropstas un uzlabot to augšanu: paņemiet birstīti no vecas, izmantotas skropstu tušas un kārtīgi to izmazgājiet. Pēc tam ar tās palīdzību uzklājiet uz skropstām mandeļu eļļu. Vēlams to darīt vakaros, pēc tam, kad seja notīrīta no dekoratīvās kosmētikas. Tomēr svarīgi atcerēties, ka nevajadzētu eļļu atstāt uz skropstām visu nakti, jo tas var kairināt acis. Pietiks, ja eļļu uz skropstām paturēsiet 20 minūtes.

2. Tējas maska

Šo skaistuma recepti labi zināja jau mūsu vecmāmiņas. Izrādās, ka stipra melnā tēja arī var būt lietderīga, ja vēlamies uzlabot skropstu veselību un paātrināt to augšanu. Ja jums ir trausli skropstu matiņi, kas mēdz lūzt, melnā tēja būs vislabākais, kas šajā situācijā var palīdzēt. Novāriet stipru melno tēju, samērcējiet tajā vates tamponu un lieciet uz acīm – noturiet 5 līdz 7 minūtes. Ja jūs šo masku pagatavosiet katru vakaru, jau pēc nedēļas redzēsiet pirmo patīkamo rezultātu.

3. Maska no aloe vera un pētersīļiem

Šai receptei būs nepieciešama buntīte pētersīļu un aloe vera sula. Sagrieziet sauju pētersīļu ļoti smalki, pievienojiet aloe vera sulu, lai veidotos krējumam līdzīga masa. Uzmanīgi uzlieciet uz plakstiņiem un iemasējiet ādā. Nomazgājiet. Šis līdzeklis ne tikai palīdz uzlabot skropstu veselību, bet arī baro plakstiņu maigo ādu.

4. Zāļu novārījuma maska

Tāpat kā stipra melnā tēja, arī zāļu novārījums palīdz iegūt garas un stingras skropstas. Šim mērķim jums vajadzēs kumelīšu, kliņģerīšu un rudzupuķu ziedus. Pagatavojiet no tiem stipru novārījumu. Mērcējiet vatus tamponus novārījumā un lieciet uz acīm uz 20 minūtēm.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv