Kokteilis
Dzīvo

4 lietas, kuras nedrīkst nēsāt naudas makā: tās atgrūž naudu un veiksmi0

Foto: Pexels

Naudas maks var būt ne tikai stilīgs aksesuārs naudas glabāšanai, bet arī talismans, kas piesaista materiālo veiksmi. Naudas enerģētika ir ļoti kaprīza, un ja pret to izturas nevērīgi vai nepareizi, tā var “aizbēgt”.

Eksistē arī četras lietas, kas bloķē naudas veiksmi. Noskaidrosim, kas apdraud naudas enerģētiku!

1. Čeki

Kases čekus uzglabāt protams vajag, taču ne naudas makā. Tur tie radīs “troksni”, kas bloķēs finansiālo veiksmi. Ezotēriķi to sauc par “atstrādātu naudu”. Jebkurus čekus vajadzētu glabāt atsevišķi no naudas maka, lai neizraisītu finansiālas neveiksmes.

2. Fotogrāfijas

Pat vismīļāko cilvēku un ģimenes locekļu fotogrāfijām nav īstā vieta maciņā, jo katram attēlam piemīt savs neredzamais spēks. Naudas maks ir cieši saistīts ar sava īpašnieka enerģētiku, bet citu cilvēku enerģija šo saikni izjauc, kā rezultātā zūd arī naudas plūsma.

3. Zāles

Paši medikamenti, zāļu receptes, kā arī jebkas, kas saistās ar veselību vai ārstēšanu nedrīkst tikt uzglabāts naudas makā. Šīs lietas ir jāglabā atsevišķā kabatiņā, piemēram, kosmētikas somiņā vai atsevišķā maciņā. Ja no naudas šīs lietas tiks nodalītas, tad arī slimības vairs nebūs biežs tavs viesis.

4. Kartes, loterijas biļetes, autotransporta biļetes

Visu šo nedrīkst glabāt makā, ja tam ir beidzies derīguma termiņš. Tas var kļūt par nabadzības iemeslu. Atceries, ka no lietām, kam ir beidzies derīguma termiņš ir jātiek vaļā.

LA.lv