Kokteilis
Baudi

4 lietas, ko uz vasarīgu piedzīvojumu līdzi ņemtu “Sestā jūdze” solists Agris Gedrovičs0

Foto: Mārtiņš Plūme

16. jūnijā plkst. 16:00 Līgatnes pagasta atpūtas kompleksā “Ratnieki” norisināsies kantrīmūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju kopīgā piedzīvojumu diena, kas noslēgsies ar vērienīgu vakara koncertu “Tikai nedaudz man ļauts”.

Visas dienas garumā netrūks dažādu notikumu: aizraujošas pieaugušo radošās darbnīcas, kopīgais ugunszupas katls kovbojiem, izjāde ar zirgiem, līnijdejas, fotosalons ar dažādiem kovboju aksesuāriem, miera pīpe indiāņu vigvamā, latviešu zīmola “Mayra” jaunās kantrī apģērbu līnijas prezentācija, orientēšanās senā kartē, apmeklējot “Ratnieku” dabas taku un daudz kas cits.

Pasākuma apmeklētāju izklaidei būs iespēja ne tikai tikties, aprunāties, fotografēties ar grupas “Sestā Jūdze” dalībniekiem, bet arī piedalīties dažādās humoristiskās aktivitātēs, neizpaliekot bez pārsteiguma balvām.

Pasākumu vadīs nenopietni nopietnais pasākuma vadītājs – aktieris Imants Vekmanis, darbosies kantrī bufete, uzstāsies jaunā latviešu mūzikas grupa “ZELTA KNIEDE” un deju grupa “Lindy Swing”, bet vakara kulminācijā ap plkst. 19:00 būs “Sestā Jūdze” koncerts “Tikai nedaudz man ļauts”, kurā ikviens varēs dziedāt un dejot līdz pasaules kantrīmūzikas pērlēm un grupas “Sestā Jūdze” zelta hitiem.

Tāpēc jautājām grupas “Sestā Jūdze” solistam Agrim Gedrovičam: kuras lietas viņš ņemtu līdzi uz pasākumu?

1. Ja nekad neesat bijuši skaistajā Līgatnes pagasta atpūtas kompleksā “Ratnieki”, pirmkārt iesaku mājās izpētīt karti, lai varētu nekļūdīgi nonākt pie mums, jo visus gaidīsim jau uz plkst. 16:00.

2. Šajā vasarā odi ir ļoti uzmācīgi, tāpēc iesaku līdz ņemt pretodu līdzekli un kādu siltāku apģērbu vakaram. Mūsu koncerts norisināsies milzīgā siena šķūnī, taču, neskatoties uz to, ja vēlēsieties piedalīties dažādās aktivitātēs – pašā vakarā var kļūt vēsi.

3. Tā kā paši uzstāsimies latviešu zīmola “Mayra” jaunās kantrī līnijas kolekcijas tērpos, priecāsimies, ja pēc savas gaumes un saprašanas arī skatītāji izmantos kantrī aksesuārus savā apģērbā. Kovboju cepure, zābaki, džinsas, džinsu jakas – kaut viena lieta no tā jau katram ir mājās, bet ja nav, var aizņemties no kaimiņa.

4. Pirms mūsu uzstāšanās spēlēs ļoti feina grupa “Zelta Kniede”, uzstāsies deju grupa “Lindy Swing”, būs iespēja mācīties līnijdejas, tādēļ noteikti iesaku ņemt līdz draugus, lai kopā var kārtīgi izdejoties un kopā piedalīties dažādās aktivitātēs, tā kā pasākumā varēs nobaudīt Piebalgas alu, kvasu un bezalkoholisko alu, kā arī mūsu dziesmās tik daudz apdziedāto rabarberu vīnu, noteikti iesaku pirms pasākuma apmeklēšanas kārtīgi izrunāt to, kurš no draugiem dzers Piebalgas kvasu un bezalkoholisko alu, lai varētu sēsties pie stūres, jo drošība ir pirmajā vietā.

  • Biļetes uz pasākumu meklē “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilsuparadize.lv, biļešu cena iepriekšpārdošanā 15 EUR. Bērniem līdz 11 gadu vecumam ieeja bez maksas!
    Grupu biļetes, papildjautājumi un viesnīcas numuriņu rezervācija, ja vēlaties nakšņot, pa tālr. +371 25455928.
LA.lv