Pat, ja jūs neplānojat šādas attiecības, reizēm tas notiek. Tāpēc ir labāk jau iepriekš zināt noteikumus, ko darīt un nekādā gadījumā nedarīt attiecībās, kuru ilgums ir tikai viena nakts.

Sievietes reti kad izšķiras par šādu soli, priekšroku dodot noturīgākām attiecībām ar turpinājumu. Un tomēr, dažkārt tā notiek. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ: adrenalīna meklējumos, hormonālo “vētru” iespaidā vai par daudz izdzertu kokteiļu iespaidā (kas nav tas labākais variants).

Kā likums, visbiežāk tas ir neplānots skess. Tas ir spontāns lēmums. Tāpēc, pirmkārt, no šīm attiecībām nevajadzētu gaidīt turpinājumu, bet tieši tā tās arī uztvert – kā piedzīvojumu, kas ilgst tikai dažas stundas.

1. Apmieriniet savas vēlmes

Ja reiz izšķīrāties par labu spontānām attiecībām, lai tās ir patīkamas! Nekautrējieties savam partnerim atklāt savas vēlmes, un dariet viņam zināmu, kas jūs uzbudina un palīdz atslābināties. Ja reiz jūs šajā situācijā esat, tad dariet visu, lai no šīs fiziskās tuvības jums būtu vislabākās atmiņas.

2. Padariet šo nakti par īpašu!

Šodien atļauts ir viss, jo neviens no jums nedomā par sekām “pēc tam”. Ja jums ir kāds nepiepildīts seksuāls sapnis, šī ir īstā reize to pārvērst realitātē. Uzklausiet arī partnera vēlmes, atcerieties, ka šādās attiecībās komfortabli ir jājūtas jums abiem. Iespējams, jūs abi šajā naktī darīsiet ko tādu, ko nekad iepriekš nebijāt pat mēģinājuši. Šī ir jūsu iespēja izmēģināt, eksperimentēt, iegūt jaunu pieredzi, iepazīt savu ķermeni. Pats galvenais, lai viss notiek pēc jūsu abu vēlēšanās.

3. Nedzeriet par daudz!

Tas nozīmē, ka šādam solim vajadzētu izšķirties skaidrā prātā, nevis stiprā alkohola reibumā. Ja jums mazliet palīdz atslābināties glāze vīna vai kokteiļa, dariet to, bet ar mēru! Atcerieties, ka alkohola reibumā cilvēki aizmirst arī par tādām pašsaprotamām lietām kā izsargāšanās! Un šis aspekts šādos vienas nakts sakaros ir pats galvenais.

4. Pirmajā vietā – drošība

Lai vai kāds būtu jūsu lēmums un izvēle, vienmēr atcerieties, ka vissvarīgākais ir jūsu veselība un drošība. Izlemjot par labu seksam ar nepazīstamu partneri, neaizmirstiet, ka izsargāšanās un drošība ir pirmais, par ko jums ir jādomā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem