Kokteilis
Iekārto

4 lieliski padomi, kā sagatavoties Ziemassvētku sezonai0

Foto-Shutterstock

Ziemassvētku gaidīšanas laikiem ir viens no burvīgākajiem periodiem visa gada laikā, kad visur apkārt mirdz grezni svētku rotājumi,  izrotātas egles un visur mirdz svētku gaismiņas. Tomēr nākas atzīt, ka lielai daļai šis Ziemassvētku periods ir diezgan aizņemts un pat nervus kutinošs. Lai samazinātu stresu svētku gaidīšanas laikā, esam apkopojuši 4 lieliskus padomus, kā relaksēti sagatavoties Ziemassvētku sezonai un priecīgiem baudīt svētku noskaņu.

1. Iegādājies dāvanas savlaicīgi

aaa

Ja Ziemassvētku dāvanas esi izvēlējies pasūtīt internetā, tad pārliecinies, ka saņemsi tās laikā pirms svētkiem. Svētku periodā pasta nodaļas, tranzīts un kurjeri ir ļoti noslogoti, tāpēc centies pasūtījumus izdarīt savlaicīgi. To pašu iespējams attiecināt arī uz dāvanu iegādi tirdzniecības centros. Tuvojoties Ziemassvētkiem, cilvēki arvien vairāk dosies uz lielajiem centriem, lai sarūpētu dāvanas. Ja nevēlies izjust pārlieku lielas cilvēku drūzmas un nepatīkamu iepirkšanās pieredzi, sastādi vēlamo dāvanu sarakstu un centies sagādāt tās savlaicīgi.

2. Lielā Ziemassvētku tīrīšana

sss

Viens no labākajiem veidiem kā sagatavot mājokli skaistajam svētku laikam, ir tās sakopšana. Patiesībā, šis ir lielisks laiks, lai mājās veiktu pamatīgu ģenerālo tīrīšanu un atbrīvotu mājokli no visa liekā un nevajadzīgā. Tas mājoklī ienesīs jaunas vēsmas un enerģijas. Turklāt, kas var būt jaukāk, kā svētku laikā uzņemt viesus tīrā un sakārtotā mājoklī.

3. Dekorē mājokli atbilstoši tradīcijām

ddd

Kas var būt aizraujošāks, kā kopā ar ģimenes locekļiem dekorēt māju atbilstoši Ziemassvētku tradīcijām. Nav svarīgi, vai dekorējat māju ar paštaisītiem rotājumiem, vai krāšņām dekorācijām. Būtiski ir gūtās emocijas un sajūtas, esot kopā ģimenei un kopīgi sagaidot skaistākos un mīļākos gada svētkus.

4. Radošas dāvanas un dekori

ggg

Lielisks veids, kā gatavoties Ziemassvētkiem ir radīt pašiem savas dekorācijas un pašiem gatavot dāvanas. Šis ir lielisks veids, kā Ziemassvētku periodā ietaupīt naudu. Turklāt, katra dāvaniņa un rotājums būs veidots ar mīlestību. Ziemassvētku rotājumus iespējams veidot pat no papīra, piemēram, izgriežot sniegpārsliņas. Dekorāciju darināšana ir vēl viens brīnišķīgs veid, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un gūt brīnišķīgu kopā būšanas pieredzi. Vēl jo vairāk, neskatoties uz to, ka paštaisītu dāvanu veidošana ir laikietilpīgs process, nākas atzīt, ka ikvienam patīk saņemt īpašu, tieši viņam veidotu dāvaniņu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 3 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Irānas varasiestādes liegušas iespēju sazināties ar uz kuģa aizturēto Latvijas pilsoni
20 minūtes
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 1 stunda
VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu 1
1 stunda