Kokteilis
Dzīvo

4 lieliskas idejas, kā sagatavot viesu guļamistabu Ziemassvētkos0

Foto-Shutterstock

Viena no svarīgākajām telpām visā mājā svētku periodā ir viesu guļamistaba. Kura kārtīga saimniece gan nevēlas, lai viņas viesi justos īpaši gaidīti, kad tie ieradušies ciemos? Tieši viesu guļamistaba ir tā, kas atspoguļo to, cik svarīgi tev ir šie svētki.

Lūk, 4 lieliski idejas, kas palīdzēs iedvesmoties viesu guļamistabas iekārtošanai Ziemassvētku laikā.

1. Sāc ar sveiciena kartiņu un nelielu dāvanu

sss

Neskatoties uz to, ka savus viesus mīļi sagaidi jau ierašanās brīdī, katram viesim īpašu pārsteigumu sagādās neliels sveiciens viņam sarūpētajā guļamistabā. Turklāt tas būs ļoti draudzīgs un personīgs žests, kas viesim ļaus sajusties patiešām īpašam. Šāda veida uzņemšana vairos pozitīvas emocijas un īpaši jaukus mirkļus ciemošanās laikā.

2. Akcentē gultu un spilvenus

aaa

Nekas viesiem neļaus atpūsties labāk kā atpūta pēc svinībām mīkstos spilvenos un ērtā gultā. Vēl jo vairāk, ja gulta saklāta atbilstoši Ziemassvētku tradicionālajām krāsām un rotājumiem. Savukārt, ja vēlies, lai tavi viesi jūtas kā labākajā pieczvaigžņu viesnīcā, klāj gultu ar baltiem palagiem un spilvendrānām.

3. Atbrīvo vietu viesu mantām

fff

Viens no galvenajiem uzdevumiem, iekārtojot viesu guļamistabu ir parūpēšanās par vietu, kur viesiem novietot savas mantas. Kā risinājumu vari izmantot speciālu solu gultas kājgalī, uz kura iespējams novietot čemodānus un citas lietas. Tas ir lielisks veids, kā izrādīt viesiem rūpes par viņu komfortu.

4. Vannasistabas piederumi viesu vannasistabā

ggg

Kā ikviens no mums, arī mūsu viesi pēc gara brauciena novērtēs relaksējošu dušu vai siltu vannu. Īpaši tad, ja būsiet sagādājuši viesiem atsevišķas un īpašas ziepes, losjonus un vannas sāļus kopā ar kaudzīti mīkstiem un pūkainiem dvieļiem. Noderīgi un aromātiski vannas piederumi ir lielisks veids, kā ļaut ciemiņiem sajusties kā luksusa spa.

LA.lv