Kokteilis
Mīli

4 krāpšanas formas, kas nav saistītas ar fizisko tuvību0

Foto: SHutterstock

Krāpšana var izpausties ļoti dažādos veidos. Protams, vispopulārākā krāpšanas forma ir fiziskā krāpšana, kad kāds no attiecību partneriem spēris sānsoli un fiziski iekārojis kādu citu. Taču patiesībā krāpšana un neuzticība attiecībās var izpausties ļoti dažādi. Turklāt tas, ko tu bieži vien uzskati par nekaitīgu un nevainīgu, patiesībā var raisīt ļoti neveiklas, aizvainojošas un aizskarošas situācijas jūsu attiecībās.

Mūsdienās krāpšana kļuvusi vēl populārāka, sakarā ar straujo tehnoloģiju attīstību. Turklāt tieši tehnoloģijas ļāvušas iesaistīties visdažādākajās krāpšanās formās, par kurām tavs partneris visticamāk pat nenojautīs.

Taču, vai tu pats spētu sadzīvot ar apziņu, ka esi krāpis savu mīļoto, pat tad, ja tā nebūtu fiziska krāpšana?

Lūk, 4 kāpšanas formas, kas nav saistītas ar fizisko tuvību:

1. Emocionālā krāpšana

Emocionāla krāpšana patiesībā mēdz būt pat bīstamāka nekā fiziskais sānsolis. Ļoti viegli  iespējams nokļūt emocionālā dēkā ar kādu, par to pat nenojaušot. Emocionāla krāpšana sākas brīdī, kad tu sāc uzticēt savas domas, jūtas un emocijas kādam citam brīžos, kad to vairs nedari to ar savu partneri. Veiksmīgās un mīlošās attiecībās šādu situāciju nedrīkst pieļaut, tavam partnerim vienmēr jābūt vissvarīgākajam cilvēkam, jo īpaši tad, kad runa ir par jūtu paušanu.

2. Krāpšana internetā

Šī ir pilnīgi jauna un pateicīga vieta krāpšanai. Spert sānsoli internetā kļuvis ļoti vienkārši. Pilnīgi nejauši tu uzsāc jautru un ikdienišķu sarunu ar kādu, kam ir līdzīgas domas un uzskati kā tev. Taču tev jāzina, ka arī flirtēšana tiešsaistē uzskatāma par krāpšanu, tikai jaunā platformā.

3. Romantiska krāpšana

Protams, vissmagākā krāpšanas forma ir reāla sānsoļa speršana attiecībās. Taču jautājums, vai šo fizisko tuvību veicināja “gadījums” vai tomēr romantiska pieķeršanās? Ja tavs partneris iesaistījies fiziskās attiecībās ar kādu ārpus jūsu attiecībām, daudz vieglāk no tā būs atgūties, ja šīs attiecības nebūs veicinājušas savstarpējas romantiskas jūtas, pretējā gadījumā tā ir skaidra norāde, ka jūsu attiecības draud izjukt.

4. Interešu krāpšana

Interešu krāpšana ir tāda krāpšanas forma, kas nenotiek ar cilvēku. Tā ir krāpšana, ko veic ar kaut ko citu, kas tev ir kļuvis svarīgāks par tavu mīļoto cilvēku – iespējams, ka tas ir tavs hobijs, darbs, aizraušanās vai jebkuras citas intereses. Šī krāpšana sākas brīdī, kad tu sāc kompromitēt attiecību kvalitāti un laiku, ko pavadi kopā ar partneri. Protams, attiecībās ir pat veselīgi dzīvot pilnvērtīgu dzīvi arī ārpus attiecībām, taču atceries, ka tavam partnerim tomēr jābūt vissvarīgākajam tavā dzīvē. Attiecības nekad nespēs attīstīties, ja tu nevarēsi tajās ieguldīt savu laiku.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv