Ar laiku cilvēka āda mainās. Izmainās arī prasības ādas kopšanā, kā arī kosmētika, kuru sievietes ikdienā lieto. Daži no šiem produktiem, kurus daudzas no mums ir ļoti iecienījušas un lietojušas agrāk, ir galīgi neiederīgi tad, ja jums ir jau 35!

Un tā, no kādiem produktiem bez žēlastības ir jāatvadās:

1. Tonālais krēms ar matējošu efektu

Matējošais efekts pēc 35 gadu vecuma vairs nav nepieciešams. Pat otrādi, būtu jāizvēlas līdzekļi ar mitrinošu efektu. Šādi produkti ādu atsvaidzinās un liks tai izskatīties jaunākai. Savukārt matējošs efekts padara redzamākas, piemēram, grumbas ap acīm un muti.

2. Matēta lūpu krāsa

Matēta lūpu krāsa ir viens no jūsu lielākajiem ienaidniekiem pēc 35 gadu vecuma – tā akcentē absolūti visu to, no kā jums būtu jāizvairās. Izvēlēties lūpu spīdumu būs miljons reižu pareizāka izvēle. Mitrinoša lūpu krāsa, kā arī lūpu spīdums jūsu lūpām piešķirs lielāku apjomu un padarīs jūsu izskatu jaunāku. Matēta lūpu krāsa, gluži pretēji, lūpas padara mazākas apjomā, bet pēc 35 gadu vecuma jūsu lūpu apjoms samazinās dabiski.

3. Ēnas ar spīdumu

Aizmirstiet par tām! Acu ēnas ar spīdumu nepadarīs jūs pievilcīgāku, gluži otrādi, vizuāli pastiprinās acu krunciņas un radīs arī pārlieku uzkrītoši mākslīgu efektu.

4. Melns acu zīmulis un laineris

Pēc 35 gadu vecuma no melna acu zīmuļa un lainera, it īpaši uz apakšējā plakstiņa, vajadzētu atteikties. Tas ir ātrākais veids, kā piešķirt sev dažus gadus klāt. Tā vietā izvēlieties mīkstu acu zīmuli brūnos toņos, kas, pretēji melnajam, padarīt kontūras precīzas, bet jūs – jaunāku.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem