Kad cilvēks izdara kādu apzinātu izvēli, tas ietekmē viņa dzīves ciklu. Taču jāņem vērā, ka ne vienmēr šī izvēle ir pareiza. Dažkārt šādās situācijās mēs saņemam norādījumus no augstākiem spēkiem vai saviem Sargeņģeļiem, ka esam izlēmuši rīkoties nepareizi!

Eņģeļi var sūtīt cilvēkiem dažādus signālus, kas brīdina par nelaimes gadījumiem, citām bīstamām situācijām un mums atliek šīs zīmes, kas notiek mums apkārt, tikai pamanīt.
Lūk, 4 brīdinošas zīmes, kas tiek sūtītas, lai mūs pasargātu:

1. Skaļas “balsis”

Daudzi cilvēki saka, ka gribētu dzirdēt savus Sargeņģeļus, kas viņiem pateiktu, pa kādu ceļu iet, ko darīt vai nedarīt. Bet parasti viņi runā skaļā balsī – tā ir brīdinoša zīme no Sargeņģeļa, ka var notikt kaut kas nelāgs. Kā likums, tas vienmēr notiek tādās situācijās, kurās jūs to sagaidīt vismazāk. Sargeņģelis nerunā, viņš jums sūta zīmes un parasti tās ir skaļas – jebkas, kas jūs nobiedē, pārsteidz vai liek apstāties un padomāt… padomājiet, kāpēc tas notika tieši tagad?

2. Sapņi un priekšnojautas

Foto: Unsplash

Viens no visvienkāršākajiem veidiem, kā Sargeņģeļi ar mums komunicē ir sapņi. Cilvēka dvēsele ir ļoti atvērta tieši tajos brīžos, kad mēs guļam. Ja jūs redzat sapņus par kādu notikumu pirms tas ir noticis, piemēram, jūs sapnī redzat autoavāriju un jums ir spēcīga priekšnojauta, ka notiks kaut kas nelāgs, esiet ļoti, ļoti uzmanīgs. Uzticieties arī savai priekšnojautai, ne velti daba cilvēkam to ir dāvājusi – ieklausieties, ko tā jums saka.
Daudzi izdzīvojušie aviokatastrofās atzinušies, ka viņiem bija rādījušies sapņos murgi dažas nedēļas pirms nelaimes gadījuma.
Ja jūs redzat emocionāli uzlādētus sapņus un jums ir sliktas priekšnojautas, nekādā gadījumā to neignorējiet. Sapņi un priekšnojautas ir tāpēc, lai palīdzētu, nevis nobiedētu.

3. Dīvainas novirzes un mehāniski bojājumi

Neizskaidrojamas novirzes un mehāniski bojājumi ir viens no visizplatītākajiem veidiem, kā augstāki spēki pievērš cilvēku uzmanību.
Tas tiek darīts ar vienkārši mērķi – aizkavēt jūs, lai pievērstu uzmanību. Auto avārijas, kas aizkavē jūsu nokļūšanu mērķī, kamēr jūs stāvat sastrēgumā, dažkārt notiek tamdēļ, lai jūs nenokļūtu konkrētajā punktā dažas minūtes ātrāk, lai izvairītos no lielas nelaimes.
Automašīna, kas negaidīti nav no rīta iedarbināma un jūs esat spiests izvēlēties citu transporta līdzekli – visas šīs sakritības lielākoties ir rūpes par jūsu veselību un dzīvību. Nekādā gadījumā neignorējiet to!

4. Neizskaidrojamas slimības un brīdinājumi no citiem

Foto: Edijs Pālēns/LETA

Glābšanas dienesti ir apkopojuši upuru un viņu ģimeņu iesniegumus, kuros teikts, ka dažkārt kāds cilvēks bija pamodies ar pēkšņām sāpēm, bet tās ir ignorējis. Kādā no šādiem stāstiem tiek minēts, ka vīrietis pamodās no rīta ar izteiktu galvas reiboni. Tomēr būdams jauns un vesels, viņš to noignorēja un nolēma doties uz darbu, neskatoties uz to, ka sieva bija lūgusi būt uzmanīgam un palikt mājās. Galu galā, metro, kurā vīrietis brauca uz darbu, cieta katastrofā un viņš neizdzīvoja.
Augstāki spēki bieži izmanto citus cilvēkus, lai brīdinātu par iespējamu bīstamību: tie var būt ģimenes locekļi vai draugi, citreiz pat svešinieki. Kāds var atrunāt jūs no ieplānota maršruta. Pieņemiet šos brīdinājumus!
Kad jūs saņemat kādu no šīm iepriekš nosauktajām brīdinošajām zīmēm, neuztraucieties! Apstājiet un padomājiet par to. Tie tiek jums sūtīti, lai jūs pasargātu, novirzītu uz pareizā ceļa, nevis biedētu.