Kokteilis
Dzīvo

4 iemesli, kāpēc tuvam un mīļam cilvēkam nedrīkst dāvināt pulksteni0

Foto: Pexels

Pulkstenis mūsdienās ir viena no klasiskākajām dāvanām – solīda, eleganta, turklāt pulkstenī iespējams iegravēt arī īpašu novēlējumu sev tuvam cilvēkam. Taču, lūk, ar šī priekšmeta bioenerģētiku viss ir pilnīgi citādi. Ezotēriķi uzskata, ka dāvināt pulksteni sev tuvam un mīļotam cilvēkam ir pagalam neiederīgi.

Un, lūk, kāpēc:

Pulksteņu enerģētika

Foto: Pexels

Pulksteņiem piemīt spēcīga enerģētika, kas ietekmē arī jūsu mājokļa enerģētiku. Pulksteņiem ir spēja “uzkrāt” sevī negatīvo enerģiju, kas ir bijusi gan telpās, gan cilvēkos, gan apkārtējā vidē. Tāpēc, ja jūs pārceļaties uz jaunu dzīvesvietu, ieteicams ir iegādāties jaunu pulksteni, nevis vest uz jauno mājvietu veco.
Pirms tam, kā uzdāvināt pulksteni kādam mīļam cilvēkam, ņemiet vērā, ka pulksteņi “uzkrāj” itin visu negatīvo enerģētiku, kas atrodas tam apkārt – gan jūsu, gan ārējās vides, gan citu cilvēku. Tāpēc pulksteni dāvināt jūs varat vienīgi tajā gadījumā, ja esat pārliecināts, ka nekādas negācijas no jums uzkrāt priekšmets nevarēja. Savukārt, ja jūsu attiecībās ir kādas problēmas vai pulksteņa pirkšanas/ dāvināšanas brīdī jums ir slikts noskaņojums, dāvana var kaitēt šim cilvēkam.

Tautu ticējumi par pulksteņiem:

Foto: Pexels

1. Daudzās kultūrās uzskata, ka uzdāvināts pulkstenis simbolizē nelaimi.
2. Vēl pirms diviem gadsimtiem cilvēki baidījās mājās turēt pulksteņus, jo ticēja, ka tajos ir “ieslodzīti” tumšie spēki, kas ir spējīgi izpostīt jebkuru ģimeni un jebkuru laimi.
3. Ja pulkstenis apstājās un vairs nestrādāja, ticēja, ka šajā ģimenē drīz gaidāma liela nelaime.
4. Ja viens cilvēks otram uzdāvināja pulksteni, šie cilvēki varēja izšķirties. Šādi ticējumi bija radušies laika gaitā: vēsturē zināmi ne mazums piemēri, kad mīļotie cilvēki izšķīrušies vai viņu laulība izjukusi pēc šādas dāvanas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv