Kokteilis
Dzīvo

4 horoskopa zīmes, kas mūždien ir ar kaut ko neapmierinātas0

Foto: Pexels

Ir cilvēki, kas savu dzīvi veido, vadoties pēc ļoti augstiem standartiem, un tajās reizēs, kad kaut kas notiek ne tā kā plānots, viņi pārdzīvo. Patiesībā viņi vienmēr vēlas, lai viss notiek tā kā iecerēts un ceļā uz mērķi nebūtu nekādu šķēršļu.

Viss jau būtu lieliski, ja vien ne fakts, ka gandrīz nekad viss nenotiek “kā uzrakstīts uz papīra”, un šie cilvēki jebkurā situācijā atradīs iemeslu, kāpēc izrādīt savu neapmierinātību.

Un, tā – kuri tie ir?

1. Lauva

Jāatzīst, Lauva cenšās būt labestīga un laipna, neatkarīgi no tā, ar ko nodarbojas savā dzīvē, tomēr ne vienmēr viss notiek pēc plāna. Faktiski, kad Lauvai kaut kas “izslīd no rokām”, to pavisam noteikti izjūt arī visi apkārtējie cilvēki, jo neapmierinātība izpaužas pret visu un uz visiem. Ja kaut kas nenorit pēc plāna, Lauva var pārvērsties par īduli un kašķi. Bez tam, šie cilvēki vēl piedevām ir arī skaudīgi. Un kad viņi kādu apskauž, tad pārvēršas vēl arī par agresīvu un ļoti nepatīkamu personāžu.

2. Jaunava

Jaunava var satraukties par dažādiem iemesliem, pat sīkumiem. Par cik Jaunavas ir kritiskas arī pašas pret sevi, tad jebkuras neveiksmes uztver saasināti. Ārēji šie cilvēki šķiet “noslēgti”, bet dziļi sirdī viņi ir ļoti sirsnīgi. Slikti ir tas, ka Jaunavas pārdzīvo patiešām jebkuru neveiksmi – pat sīkumos. Kad Jaunavas cerības nepiepildās, pirmkārt, viņas kritizē pašas sevi, pat ja tā galīgi nav viņu vaina.

3. Skorpions

Neapmierinātākā zodiaka zīme – tas ir Skorpions. Viņš uzskata, ka viss patērētais laiks un pūles, ko viņš velta savā attiecībās, darbā un ģimenē, tam visam ir jābūt “izplānotam” līdz pēdējam sīkumam. Tomēr tā gan nenotiek, par cik plāni bieži mainās, bet apstākļi var kļūt pavisam citādi, nekā sākotnēji iecerēts. Kad kaut kas sāk noritēt “ne pēc plāna”, Skorpions kļūst dusmīgs, nomākts un agresīvs. Pat necentieties šādā situācijā viņu mierināt vai pārliecināt – tas izraisīs tikai pretēju efektu.

4. Mežāzis

Mežāzis ir mūžīgais darbaholiķis, bet tāpat viņš ir arī liels pesimits un “īdulis”. Viņa pesimisms izpaužas tajā, ka viņš ļoti saasināti izturas pats pret saviem sasniegumiem un rezultātiem, ja tie nav tādi, kādus viņš ir iecerējis. Bez tam, viņš sagaida, ka viņam vienmēr sacīs tikai to, ko viņš grib dzirdēt – visu pārējo viņš laidīs gar ausīm. Viņam patīk, ja viņš par kaut ko ir atbildīgs, tomēr vienīgi tādā gadījumā, ja viss notiek pēc viņa redzējuma. Ja tā nenotiek, viņš kļūst briesmīgi neapmierināts ar dzīvi, bojājot garastāvokli arī saviem līdzcilvēkiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv