Kokteilis
Dzīvo

4 enerģētiskie kristāli, kuri piesaista mīlestību0

Foto – Pixabay

Ir ne mazums akmeņu, kuriem piemīt spēja ietekmēt sirdslietas. Protams, rozā kvarcs nevar likt visiem apkārtējiem zaudēt galvu tevis dēļ, bet tā smalkā enerģija var pamodināt no tevis plūstošo siltumu, padarīt apburošāku ikdienas gaitās un piesaistīt tev apkārtējo uzmanību.
Izvēlēsimies pareizos akmeņus kūrorta romānam, ilglaicīgām attiecībām, attiecību nostiprināšanai un mīlestībai pret sevi.

Jaunai mīlestībai: hematīts

Foto – Pixabay

Hematīts ir jaunu satikšanos akmens. Ja esi gatava negaidītām romantiskām tikšanās reizēm (Tinder vai kāda Grieķijas kūrortā), tev vajadzēs šo smago kristālu, kas piepildīs tevi ar pārliecību par sevi un optimismu. Pieņemts uzskatīt, ka hematīts pastiprina drošības sajūtu un dod drosmi kautrīgām un par sevi nepārliecinātām sievietēm, vienlaikus paaugstinot viņu dabas doto magnētismu. Tas ir arī efektīgs sazemēšanās akmens – tas palīdz cīnīties ar pārēšanos, smēķēšanu un jebkuras citas formas atkarībām. Būtiski! Vienu un to pašu hematīta gabaliņu nevar izmantot ilglaicīgi, jo tam ir tendence „novecot”, tādēļ tas ir jāmaina.

Ilglaicīgām mīlas attiecībām: lazurīts

Foto – Pixabay

Ja tu un tavs iemīļotais kopā esat pavadījuši ne vienu vien romantisku randiņu, bet tu ļoti vēlies, lai šīs attiecības kļūtu nopietnākas un uzticamākas – nopērc lazurītu. Gemologs Deivijs Brauns raksta, ka šis tumši zilais minerāls var palīdzēt tev savienoties ar tavu iekšējo „es” un nostiprināt emocionālās saites ar apkārtējiem. Lazurīts atver „trešo aci”. Tas stimulē apgaismību un uzlabo zemapziņas darbību – tu kļūsti daudz jūtīgāka un uzmanīgāka pret partneri. Un vēl tas motivē nebaidīties no atbildības un būt maksimāli godīgai pret savu otro pusīti. Brauns iesaka lazurītu turēt tajās vietās, kuras tu un tavs partneris visbiežāk izmantojat. Neparasti skaistais akmens var kļūt par lielisku interjera priekšmetu virtuvē vai uz pusdienu galda.

Vispārējai mīlestībai: rozā kvarcs

Foto – Pixabay

Šķiet, ka pat tie cilvēki, kuri ir visai tālu no dažādām enerģētiskām praksēm vismaz reizi ir kaut ko dzirdējuši par rozā kvarca romantiskajām spējām. Tādēļ būtu nepiedodami šo akmeni neiekļaut mūsu sarakstā. Rozā kvarcs atver sirdi, padara mūs rūpīgākus un atvērtākus, attīsta empātiju. Šis ir beznosacījuma mīlestības un bezgalīga miera akmens. Visbūtiskākais „sirds čakras” akmens. Tas spēj noliedzošo enerģiju pārvērst līdzjūtībā – tas palīdz pārvarēt attiecību krīzi. Nomierina iekšējās sāpes un dziedina. Vislabāk to novietot pie gultas vai pat gultā.

Mīlestībai pret sevi: kuncīts

Foto – Pixabay

Pesimisti un kritiķi, šis ir akmens jums. Nēsājiet kuncīta kulonu vai pašu kristālu kabatā, lai beidzot pieņemtu sevi. Tas var nomierināt sirdi un pat pārvarēt savas nepilnvērtības sajūtu. Pārvarēt neticību sev, daudzgadīgos kompleksus var izrādīties neticam grūti – un, protams, viens pats kristāls neliks tev mainīties par 360 grādiem. Tomēr kuncīta enerģētiskās īpašības noteikti tev palīdzēs sevi ieraudzīt jaunā un pievilcīgā gaismā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv