Kokteilis
Dzīvo

4 enerģētiski spēcīgi kristāli: piesaista mīlestību, palīdz pārvarēt krīzi un iemāca mīlēt sevi0

Foto – Pixabay

Kristāli ir skaisti, turklāt katrs savā veidā. Taču pati svarīgākā to īpašība ir to ietekme uz cilvēku, nevis izskats. Šiem četriem kristāliem, kas pieminēti šajā rakstā, visiem ir viena kopīga lieta – tie ir mīlestības akmeņi. Tie spēj to piesaistīt, palīdz atrisināt krīzi attiecībās un iemāca mīlēt pašam sevi.

Jaunām attiecībām: hematīts

Hematīts ir akmens jaunām attiecībām. Ja tu esi gatavs jaunām, romantiskām attiecībām un pat piedzīvojumiem, meklē šo akmeni! Tā maģiskās īpašības – tas dāvā drosmi kautrīgiem cilvēkiem, vienlaikus dāvājot arī harizmu. Tāpat šim kristālam piemīt arī citas efektīvas īpašības – tas palīdz tikt galā ar vēlmi pārēsties, cīnās ar dažādām atkarībām (piemēram, alkoholiskie dzērieni un smēķēšana). Svarīgi! Vienu hematīta kristālu nedrīkst izmantot ilgstoši, tam piemīt tendence “novecot”, tāpēc tie laiku pa laikam ir jāmaina.

Stabilām attiecībām: lazurīts

Ja tu esi saticis cilvēku, kas tev šķiet ļoti patīkams un aizraujošs un tu vēlies, lai šīs attiecības kļūtu par ko vairāk kā dažas romantiskas tikšanās reizes, tev ir nepieciešams lazurīts. Tumši zilais lazurīts spēj “savienot” tavu un citu cilvēku emocionālo pasauli tev vēlamajā virzienā. Lazurīts atver arī “trešo aci”. Tas stimulē tavu zemapziņu un motivē dažādiem mērķiem. Ezotēriķi iesaka šo kristālu glabāt tajās vietās, kur tu uzturies visbiežāk kopā ar savu partneri. Neparasti skaistais kristāls var kļūt par lielisku dekoru virtuvē vai guļamistabā.

Mīlestībai: rozā kvarcs

Pat tie cilvēki, kas sevi neuzskata par kristālu faniem, ir dzirdējuši par to, ka tieši rozā kvarcu mēdz saukt arī pat mīlestības akmeni. Ezotēriķi apgalvo, ka šis kristāls palīdz “atvērt” sirdi mīlestībai. Rozā kvarcs ir sirds čakras vissvarīgākais akmens. Tas spēj pārvērst negatīvo enerģiju līdzjūtībā, kā arī var palīdzēt pārvarēt krīzi attiecībās. Tas nomierina, slāpē iekšējās sāpes un dziedina. Ieteicams to nēsāt kā rotaslietas vai novietot guļamistabā – tieši pie guļvietas.

Mīlestībai pret sevi: kuncīts

Pesimisti un kritiķi – tas ir akmens jums! Kulons vai kāda cita veida rotaslietas izstādājums no kuncīta ir jānēsā tuvu ķermenim, lai beidzot iemācītos mīlet un cienīt sevi. Šis kristāls nomierina sirdi un palīdz pieņemt sevi. Palīdz pārvarēt nepārliecinātību par sevi un saviem spēkiem, palīdz uzveikt kompleksus.

LA.lv