Kokteilis
Dzīvo

4 efektīvi veidi, kā pasargāt sevi no negatīvās enerģijas0

Foto: Unsplash

Daži no mums ir ļoti emocionāli cilvēki un daba mūs ir apveltījusi ar izteiktu intuīciju un citām mistiskām spējām. Taču vienlaikus šiem cilvēkiem ir ļoti maiga dvēsele, kas nozīmē, ka viņi ir ārkārtīgi neaizsargāti no enerģētiskiem “uzbrukumiem”. It īpaši no tādiem cilvēkiem, kas viņus ietekmē negatīvi.

1. Esi gatavs, ka citu enerģija var tevi “pārņemt”

Būdami ārkārtīgi emocionāli, šie cilvēki daudz vairāk spēj “nolasīt” citu cilvēku jūtas un enerģētiku nekā vairums no mums. Taču “izlasot” šo enerģiju viņiem jābūt gataviem, ka daļu no tās viņi var pārņemt, kas viņus var ietekmēt arī negatīvi. Tāpēc gadījumā, ja tu nezini, vai sastaptais cilvēks attiecībā pret tevi ir pozitīvi noskaņots, neiedziļinies viņa domu gājienā un nepārņem viņa enerģiju, jo tā var tev kaitēt.

2. Parūpējies par savu labsajūtu

Lai sevi pasargātu, tev ir jābūt psiholoģiski pārliecinātam pašam par sevi – tavām fiziskajām un emocionālajām sajūtām ir jābūt ideālā līdzsvarā. Ja tava pašsajūta nebūs līdzsvarā, tu nespēsi sevi pasargāt no negatīvām domām un enerģētiskiem “uzbrukumiem”.

3. Rūpējies par savu labsajūtu arī fiziski

Neaizmirsti, ka tavu labsajūtu ietekmē arī tavs dzīvesveids! Ja tu vēlies sevi pasargāt no negācijām, tev ir jājūtas labi arī fiziski – jāēd veselīgas uzturs un ikdienā jāpievēršas mērenai fiziskajai slodzei, kas sniegs tev ne tikai fizisko veselību, bet arī emocionāli uzlādēs tevi.

4. Neielaid savā dzīvē negatīvus cilvēkus

Galvenais ierocis pret negatīvo enerģiju ir neizjust negācijas! Savā dzīvē vajadzētu ielaist tikai tos cilvēkus, kas ir labvēlīgi pret tevi noskaņoti. Ja tu jūti, ka tavā dzīvē ienācis ir kāds, ko tu vari saukt par enerģētisko vampīru, nekavējoties tiec no viņa vaļā.

LA.lv