Šis rituāls veicams vienu nedēļu pēc jauna mēness fāzes iestāšanās. Ikvienam zināms vismaz viens naudas piesaistīšanas rituāls, kas veicams mājas apstākļos. Taču daudzi neuzdrīkstas un pat baidās no šo rituāli veikšanas mājās.

Lai izpildītu šos rituālus, nebūs nepieciešama maģiska atribūtika un speciāli vārdi, kas jāizrunā rituāla laikā.

Lūk, 3 naudas piesaistīšanas rituāli, kuru veikšana uzlabos tavu garastāvokli un paaugstinās pozitīvas vibrācijas:

1. Radi naudas mašīnu mājas

Foto – Shutterstock

Šis ir viens no vienkāršākajiem naudas piesaistīšanas rituāliem, ko vari veikt mājas apstākļos. Viss, kas tev ir jādara, uz veļas mazgājamās mašīnas jāuzraksta – naudas apgrozība. Savukārt, savu e-pasta mēstuļu kastīti nosauc par “naudas mapi”. Visas nevajadzīgās ziņas, ko saņem savā e-pasta kastītē pārvieto uz “naudas mapi”, ar domu, ka tā ir skaidrā nauda, ko ieliec krājkontā un tādējādi tavi ienākumi palielināsies.

2. Neuztraucies par sliktiem laika apstākļiem

Foto: Unsplash

Visiem ir skaidri zināms, ka dabai nav sliktu laika apstākļu, ir nepiemērots apģērbs. Tāpēc neuztraucies un uztver to kā signālu, ka debesis tev sniedz iespēju parūpēties par savu labklājību. Lietus vai sniega laikā izej uz ielas un ar plaukstu noķer lietus lāsi vai sniegpārsliņu. Tad paberzē to pret kabatu, skaļi izsakot vārdus: “Debess manna – labumu nes.” Ir pierādīts, ka pēc šī rituāla veikšanas, nauda neliks sevi gaidīt.

3. Tējas nauda

Foto: Pexels

Visiem zināms, ka pēc restorāna apmeklējuma ir pieklājīgi atstāt viesmīlim tējas naudu par labu un kvalitatīvu apkalpošanu. Bet kāpēc gan tu nevari sarūpēt tējas naudu pats sev? Viss, kas tev jādara – uzvāri savu mīļāko tēju, tajā liekot visu, ko vien sirds kāro. Zem krūzes paliec baltu papīra lapiņu. Tēju samaisi ar zīmuli pulksteņrādītāja virzienā un to darot, apzinies, ka tev jau ir daudz naudas. Pēc tam ar to pašu zīmuli uz papīra lapiņas uzraksti “tējas nauda”, un šo lapiņu nekavējoties ieliec atsevišķā nodalījumā savā naudas makā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.