Džinsi – svarīga sastāvdaļa jebkurā garderobē arī šī gada pavasara – vasaras sezonā. Uzziniet, kādus džinsus izvēlēties, ja vēlaties sekot aktuālajām modes tendencēm.

1. Džinsu bikses kā sporta bikses

Komforts ir pirmajā vietā! Ja tu ar šādu devīzi dodies iepirkties, tad meklē džinsu bikses, kuras atgādina sporta bikses. Brīvs griezums, nedaudz “plandīgi”, gari, ideāli kombinējami ar T-krekliem un ādas jakām.

2. Džinsi ar atlocītiem galiem

Džinsi ar atlocītiem galiem – tie vairs nevienu nepārsteidz. Taču 2018.gada pavasara – vasaras sezonā dažādi modes zīmoli piedāvā tieši šādas džinsu bikses, turklāt atlocītie gali var sniegties pat līdz ceļgalam. Ļoti būtiski, lai atlocītie gali būtu vienā kārtā, turklāt tiem jābūt kontrastā – ja pašas džinsu bikses ir tumšas, tad atlocītajai daļai – gaišai (un otrādi). Turklāt šāds variants ir aktuāls kā piegulošiem modeļiem, tā arī “drauga” džinsu biksēm, kas ir platas un ērtas.

3. Izsmalcinātie džinsi

Džinss jau izsenis nav darba ļaužu formas apģērbs. Džinsa audums tiek izšūts, apdarināts ar pērlēm, dārgakmeņiem un citiem materiāliem. No plašā piedāvājuma klāsta varat izvēlēties tos, kas jums personīgi šķiet vissimpātiskākie – “greznajiem” džinsiem, kā tos nodēvējuši modes blogeri, nav striktu robežu, kas tiek uzskatīti par moderniem vai izgājušiem no modes.

4. “Mammas” džinsu bikses

Šis modelis neiziet no modes jau vairākas sezonas – tiem ir paaugstināta jostas vieta un tie ir taisna piegriezuma. Arī 2018.gada sezonā modes zīmoli iesaka tieši šo modeli – ideāli, ja tos kombinē ar stilīgām sporta kedām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem