Kokteilis
Mīli

4 drošas pazīmes, ka gultā jūs būsiet ideāli saderīgs pāris0

Foto: Shutterstock

Ir grūti paskaidrot, kāpēc mūs piesaista viens cilvēks, kamēr kāds cits neizraisa gandrīz nekādu interesi. Dažkārt pat tad, kad esat tikko iepazinies ar kādu un jums vēl nav bijušas intīmas attiecības, jūs neizskaidrojami pievelk šis cilvēks. Gluži vai fiziski, kā magnēts.

Patiesībā to sauc par seksuālo ķīmiju un, lūk, kādas ir tās raksturīgākās pazīmes:

1.Jūs izjūtat fizisku vilkmi

Ja jūs viens pret otru izjūtat fizisku pievilkšanos, tad varat gaidīt, ka arī seksā tas nekur nepazudīs. Dažkārt šī fiziskā vilkme vienam pret otru ir tik spēcīga, ka to ir pat grūti kontrolēt, taču tas nozīmē, ka jums būs patiešām ugunīgs sekss.

2. Jūs nemitīgi cīnāties ar vēlmi pieskarties partnerim

Kad jūs esat sadevušies rokās, jums gribas savu partneri vismaz noskūpstīt vai glāstīt – tā ir apbusēja ķīmija. Brīžiem tu sevi pat pieķer pie domas, ka tu izdomā iemeslus, lai varētu vēl un vēl viņam pieskarties. Un tas ir abpusēji. ā ir droša pazīme tam, ka jūs būsiet kā saistīti, ne tikai ikdienā, bet arī intīmajās attiecībās.

3. Jūs tverat viens otra skatienus

Nav nekā uzbudinošāka, kā satikties ar acu skatieniem un izjust fizisku iekāri. It īpaši, ja tas notiek kādā sabiedriskā vietā… Kad jūs ķerat viens otra skatienus, jūs abi ļaujat saprast, ka vēlaties būt fiziski kopā – acu skatiens bieži vien ir tik juteklisks, ka nav nepieciešami ne glāsti, ne vārda. Un jūs to darāt nemitīgi.

4. Jūs esat kā “iesprūduši” viens otra apziņā

Iedomājieties, ka fiziski jūs vienu pie otra pievelk tik ļoti spēcīgi, ka tikai viena vienīga doma par partneri liek jūsu sirdij sisties straujāk. Kad jūs kāds patiešām saista, jūs nevarat par viņu nedomāt. Jūs sapņojat par to, lai būtu ar šo cilvēku kopā bez pārtraukuma, jūs fantazējat par viņu un plānojat, ko darīsiet kopā, kad beidzot satiksieties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv