Kokteilis
Dzīvo

4 drošas pazīmes, kā atpazīt enerģētisko vampīru0

Foto: Pixabay

Ir ļoti svarīgi sevi pasargāt no tādiem cilvēkiem, kurus mēs pazīstam kā enerģētiskos vampīrus. Kad tu biji vēl bērns, tavi vecāki, visdrīzāk, mācīja tev turēties tālāk no cilvēkiem, kas tev šķiet nepatīkami, taču kad mēs esam pieauguši, mēs bieži par to aizmirstam un kļūstam par enerģētisko vampīru upuriem.

Lūk, daži padomi, kas palīdzēs jums nosargāt savu enerģiju no šādiem cilvēkiem:

1. Vienmēr pārbaudiet, kas jums zvana

Cilvēki, kas izsūc jūsu enerģiju, mēdz to darīt arī piezvanot – viņi uzsāk ar jums dialogu, noved to, piemēram, strupceļā un tad, kad jūs esat “sakauts”, paņem jūsu enerģiju. Tāpēc nav ieteicams atbildēt uz nepazīstamiem telefona numuriem, bet atbildes vietā nosūtīt īsziņu ar lūgumu uzrakstīt, kas jūs cenšas sazvanīt un kāds ir šī zvana mērķis. Ja šim cilvēkam būs patiesa nepieciešamība ar jums sazināties kādu racionālu iemeslu dēļ, viņš jums noteikti atbildēs.

2. Viņi neciena jūsu laiku

Enerģētiskie vampīri ciena tikai savu laiku, tā piemēram, viņi vienmēr kavē tikšanos un ierados ar nokavēšanos, turklāt bieži vien pēc tam šo situāciju pārvērš tā, ka vainīgs jutīsieties jūs, nevis viņš. Ja cilvēkam ir tendence kavēt vienmēr, tas nozīmē divas lietas: viņš ciena tikai savu laiku un neciena ne jūs, ne jūsu dienas plānojumu.

3. Viņiem vienmēr kaut kas atgadās…

Vai jūsu draugu un paziņu lokā ir kāds, kam vienmēr viss kaut kas atgadās? Nelaimes gadījumi, dažādi pārpratumi un citas neiedomājamas lietas? Turklāt šie cilvēki vienmēr lūdz viņiem palīdzēt. Protams, nav slikti palīdzēt otram brīdī, kad palīdzība tiešām ir nepieciešama, taču ne jau visu laiku un katru reizi! Turklāt pavērojiet viņus pašus šādā situācijā – ja jūs lūgtu viņiem palīdzību, viņi, visdrīzāk, sākumā atteiktu, bet, ja nu tomēr piekristu palīdzēt, noteikti pieprasītu kaut ko par to pretī!

4. Viņi ir garlaicīgi

Jūs secināsiet, ka cilvēki, kuriem pašiem ir zems enerģijas līmenis, ir mūždien garlaicīgi. Šie cilvēki gluži vienkārši “eksistē”. Viņi jums nesniedz ne prieku, ne aizraušanos, ne interesantas sarunas… Nepavadiet laiku ar viņiem kopā, ļaujot viņiem “uzlādēties” no savas enerģijas.

LA.lv