Cilvēka vārdam viņa dzīves laikā ir milzīga nozīme. Katram burtam vārdā ir sava enerģētika un emocionālais līdzsvars. Daži no tiem laimi un veiksmi atgrūž, un piesaista neveiksmes.

Jāatceras, ka vārds nav tikai burtu savirknējums. Tas spēcīgi ietekmē cilvēku visu viņa mūžu. Katra burta un vārda enerģētika ietekmē gan cilvēka raksturu, gan veselību, gan apveltī cilvēku ar konkrētām individuālām īpašībām. Ezotēriķi ir atklājuši, kuri burti piesaista nelaimes un neveiksmes, un atgrūž laimi. Tie nelabvēlīgi ietekmē vārda īpašnieku.

Burts E

Neskatoties uz to, ka šis burts sava vārda īpašnieku apveltī ar līdera talantu un spēju būt ļoti pastāvīgam, šim burtam piemīt smaga un negatīva enerģētika, kas nopietni var ietekmēt cilvēka likteni. Cilvēki, kuru vārdos ir burts E, biežāk par citiem piedzīvo dažādas konfliktsituācijas, kā arī viņiem ir grūti sasniegt dažādus mērķus gan privātajā dzīvē, gan karjerā. Ja cilvēka vārds sākas ar šo burtu, tas nozīmē, ka cilvēks ir spējīgs pielāgoties dažādām pārmaiņām, taču visbiežāk tās nenoved cilvēku pie gaidītā rezultāta. Savukārt, ja burts “E” ir viens no vārda burtiem, cilvēkam ir jācenšās būt vairāk ieturētam, savaldīgam un nenokļūt dažādās riska situācijās. Spēja saglabāt paškontroli un disciplīnu palīdzēs jums nenokļūt dažādās nepatīkamās situācijās un pasargās arī no dažādām traumām. Cilvēkiem, kura vārdā ir šis burts, nebūtu vēlams nodarboties ar ekstrēmiem sporta veidiem.

Burts Z

Sensenos laikos burtus “Z” simbolizēja ļaunumu un tumšos spēkus. Sakarā ar to, agrākos laikos cilvēki centās izvairīties no personām, kuru vārdā ir šis burts. Tiek uzskatīts, ka šis burts piesaista negatīvo enerģiju, kas nozīmē, ka veiksme no šī cilvēka laiku pa laikam novērsīsies visu viņa dzīvi. Lai veiksme būtu kopā ar jums, centieties cīnīties ar tādām rakstura īpašībām kā dusmas, impulsivitāte, skopums. Tikai šajā gadījumā jūs varēsiet novērst negācijas, ko piesaista šis burts visu jūsu dzīvi.

Burts J

Cilvēki, kuru vārdā ir burts J, bieži savā dzīvē izjūt dažādas paranoiskas bailes, turklāt viņiem ir grūti sasniegt savus mērķus. Kā likums, bailes vienmēr aizbiedē veiksmi un “pievelk” problēmas. Vislielākais risks, pēc ezotēriķu domām, šiem cilvēkiem ir nonākt nabadzības statusā, tāpēc ja vien jūsu vārdā ir šis burts, nekādā gadījumā nevajadzētu censties nopelnīt pēc iespējas vairāk naudas ar domu, lai nekad nekļūtu par nabagu. J burts spēcīgi ietekmē arī sava nēsātāja privāto dzīvi. Izjūtot bailes tikt pamestam, cilvēki, kura vārdā ir J burts, bieži vien izvairās no iepazīšanās un nopietnām attiecībām, un tā rezultātā bieži ir vientuļi.

Burts N

Cilvēki, kuru vārds satur N burtu, bieži vien nespēj pieņemt lēmumus, nešauboties, vai tie būs pareizi. Parasti tieši šaubas ir viņu galvenais neveiksmju cēlonis. Neskatoties uz to, šie cilvēki ir talantīgi un spējot pareizi apkopot savus spēkus, noteikti dzīvē var sasniegt savus mērķus. Ja jūsu vārdā ir šis burts, strādājiet pie savas pašpārliecinātības un neveiksmes pagriezīs jums muguru.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem