Kokteilis
Mīli

4 brīnišķīgi rituāli, kas palīdzēs uzlabot intimitāti jūsu attiecībās0

Foto: Shutterstock

Iespējams, ir pienācis īstais brīdis, lai sāktu attiecībās visu no jauna, tostarp seksuālajās attiecībās, tādējādi uzlabojot intīmās dzīves kvalitāti. Turklāt, tas ir tikai normāli un no tā nav jākaunas, ka esot ilgstošās attiecībās, tajās pamazām iezogas rutīna, pieradums un apnikums. Taču tu apzinies, ka šīs attiecības tev ir svarīgas, un tieši tāpēc tu izmisīgi vēlies no šīs rutīnas izkļūt.

Uzsākot attiecības, partneri nereti ieslīgst ilgstošā medusmēneša fāzē, taču abiem attiecību partneriem ir jāapzinās, ka attiecības ir jākopj un pie tām ir jāstrādā, lai tās būtu ilgstošas un laimīgas. Tajā skaitā, jums abiem jābūt gataviem sākt visu no sākuma.

Būsim atklāti, nereti sekss kļūst garlaicīgs tikai tādēļ, ka jūs visu laiku darāt vienu un to pašu, tas kļuvis garlaicīgs, jo neizmēģināt neko jaunu. Ir pienācis laiks atjaunot kaisli attiecībās. Tāpēc esam apkopojuši 4 brīnišķīgus rituālus, kas palīdzēs uzlabot intimitāti jūsu attiecībās brīžos, kad intīmās attiecības jau iestrēgušas rutīnā.

1. Iepazīsti savu ķermeni, lai iemācītos atbrīvot organisma pozitīvo enerģiju. Pamēģiniet deju nodarbības vai kopā dodaties uz jogu. Tev patiešām ir jāpieliek zināmas pūles, lai savienotos ar ķermeni un zinātu, kā atbrīvot organisma pozitīvo enerģiju. Turklāt, kolīdz tu spēsi savienoties pati ar savu ķermeni, tu spēsi savienoties arī ar partnera ķermeni. Tāpēc atceries, sekss ir tikpat emocionāls, cik fizisks. Pētījumi pierāda, ka seksuāli neaktīvi pāri daudz biežāk ir nelaimīgi, paškritiski un vientuļi. Tāpēc ir svarīgi uzņemties atbildību pašai par savu ķermeni un tā enerģiju. Izmanto šo pozitīvo strāvojumu, vibrācijas un enerģiju intīmo mirkļu laikā.

2. Izmēģiniet ko jaunu kopā. Izmēģinot ko jaunu un nepieredzētu, jūs iepazīstat kā sevi, tā viens otru, un ticiet, tas var palīdzēt uzlabot seksa kvalitāti jūsu attiecībās. Turklāt, tam pat nav jābūt nekam sarežģītam, izmēģiniet kādu jaunu nodarbošanos vai hobiju, iepazīsties, ko jaunu. Pats galvenais ir tas, ka jūs kopā apgūstat un darāt jaunas lietas. Ir svarīgi, lai partneri iegrimtu jaunās un nepieredzētās situācijās. Šīs pieredzes organismā var raisīt tās pašas sajūtas, ko izjutāt, kad vēl bijāt pašā attiecību sākumā – medusmēneša fāzē.

3. Runājiet par seksu. Atceries, ka pasaulē ir tik daudz problēmu, taču katru no tām var atrisināt ar veiksmīgas komunikācijas palīdzību. Iespējams novērst tik daudz konfliktu, ja divi cilvēki pavada laiku, lai tos izrunātu. Un tas attiecas arī par seksu. Ja jūti, ka jūsu seksuālā dzīve kļuvusi neērta vai garlaicīga, tad pārrunā to ar partneri. Protams, šādas sarunas sākotnēji var būt neveiklas. Taču, šīs sarunas ir nepieciešamas, lai uzzinātu mīļotā karstākās fantāzijas un vēlmes. Tādējādi jūs iepazīsiet viens otru, un būsiet gatavi izmēģināt ko jaunu.

4. Ieplānojiet romantisku nedēļas nogali. Dažkārt, lai atjaunotu kaisli intīmajās attiecībās, pietiek tik vien kā ar romantisku izraušanos no ikdienas dzīves. Nevar noliegt, ka ikdienas spriedze un problēmas diezgan nopietni ietekmē arī jūsu seksuālo labsajūtu. Pārsteidz mīļoto noorganizējot romantisku nedēļas nogali kādā viesu mājā vai viesnīcas numuriņā. Uzvelc seksīgu apakšveļu, parūpējies par šampanieti, izbaudāt vakariņas sveču gaismā un pēc tam ļaujieties kaislīgiem piedzīvojumiem, esot prom no ikdienas realitātes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Zināms, kādas dāvanas Ziemassvētkos saviem bērniem dāvinās princis Viljams un Keita Midltone
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāds neparasts vaļasprieks tev patiktu?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kāda ir tavas personības tumšākā puse?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Šodien stājas spēkā jauns vilcienu kustības saraksts ar būtiskām izmaiņām visos maršrutos
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Septīto gadu pēc kārtas decembra laikapstākļi atklāj interesantu tendenci
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pēc pašvaldību reformas deputātu skaits varētu sarukt uz pusi
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ziemeļkoreja veikusi “ļoti nozīmīgu izmēģinājumu”
1 stunda
MZ
Monika Zīle
Latvijā
Monika Zīle: Toksiskā dārza augļi 1
2 stundas