Dažkārt ieradums ir stiprāks par mīlestību. Gadās, ka it kā ir attiecības, tās ir stabilas, ilgstošas, taču nepamet sajūta, ka kaut kas nav tā kā vajadzētu…

Lūk, dažas, bet ļoti pārliecinošas pazīmes, kas norāda uz to, ka šajās attiecībās ir pieradums, taču tām nav nākotnes.

1. Jums vairs nav kopīgu sarunu

Protams, ka ikvienam pārim kopdzīvē gadās tādi brīži, kad komunikācijas ir mazāk, nekā iepriekš. Taču, ja jums ir diskomforta sajūta, kad partneris ar jums vēlas kontaktēties, tas ir nopietns iemesls, lai aizdomātos, kāpēc tā notiek. Attiecībās vissvarīgākais ir spēja justies komfortabli un pārliecināti, un sarunas un spēja vienam ar otru saprasties, ir viena no svarīgākajām lietām divu cilvēku attiecībās. Ja jūs ne tikai esat pārstājuši pārrunāt savas sajūtas, domas un pat elementāras ikdienišķas lietas, kā, piemēram, pastāstīt savam partnerim, kā jums veicās šodien, tas norāda uz to, ka jūs par savu partneri patiesībā esat zaudējuši interesi.

2. Vārds “mēs” pagātnē

Foto: Pexels

Laimīgi pāri vienmēr domā viens par otru. Kopīgiem plāniem un lietām, ko jūs plānojat, ir jābūt aizraujošiem, nevis kā “pienākumam”. Ja jūs pieķerat sevi pie domas, ka kopdzīvē vairāk dzirdat vārdus “es”, nekā “mēs”, tas norāda uz to, ka jūs kopā visdrīzāk esat tāpēc, ka esat pie tā pieraduši un jums tā ir ērti. Bet ne tāpēc, ka jūs gribētu būt kopā tieši ar šo cilvēku.

3. Jūs domājat par citiem

Iespējams, jūs pieķerat sevi pie domas, ka esat sācis domāt par savām bijušajām attiecībām, bet varbūt pat esat atjaunojuši kontaktus ar savu bijuši partneri. Vai varbūt esat ar kādu iepazinušies un domājat, vai jums ar šo cilvēku nevarētu izdoties kopdzīve… Rutīna un garlaicība ir galvenās lietas, kas liek meklēt citur pazaudētās emocijas.

4. Jums vairs nav seksa

Foto: Shutterstock

Jūs esat tik ilgi kopā, ka jums vairs nešķiet, ka sekss ir kaut kas vajadzīgs attiecībās. Taču jāsaprot, ka šis ir ļoti nopietns signāls, kas ļoti nopietni apdraud jūsu attiecības. Seksa trūkums attiecībās ir kā sniega bumba, kas aug aizvien lielāka un lielāka, piesaistot aizvien vairāk un vairāk problēmas divu cilvēku attiecībās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.